Królowa SabyAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Czy wiecie, kiedy nastąpi koniec świata?

Królowa Saby go przepowiedziała...

Potężna władczyni starożytnej Saby od wieków działa na naszą wyobraźnię. Kim była? Co łączyło ją z Salomonem, uważanym za najmądrzejszego władcę starożytnego świata? Czy była współautorką Pieśni nad Pieśniami? Kto był ojcem jej jedynego syna? Kto wykradł z Jerozolimy Arkę Przymierza?

Miłość trwalsza niż czas, legendarna świątynia Salomona, kapłanki bogini, magiczne rytuały, wojny, spiski, niezmierzone bogactwo, sunące przez pustynię karawany, mirra i kadzidło, walczący ze sobą potężni bogowie i ich wyznawcy, w świecie, który znamy ze Starego Testamentu. Wreszcie… przepowiednie królowej Saby – ile z nich już się spełniło i skąd królowa wiedziała, co czeka nas w przyszłości?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 maja 2020
  • Czas trwania: 13 godz. 57 min 05 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-389-5
  • Lektor: Lena Schimscheiner
  • Wydawca: Storybox
Ewa Kassala "Królowa Saby" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Klara Korsak
16 października 2020

Rewelacyjna, monumentalna i bardzo wciągająca powieść o dziejach Królowej Państwa Saby – Makadzie. Poznajemy świat starożytny od środka, relacje królowej z Salomonem i jej przepowiednie, które przetrwały do dziś. Jest to również przepiękna opowieść o miłości, uczuciach i trudnych decyzjach towarzyszącym kochankom. Ich niesamowita duchowość i romantyzm wywołały we mnie fale emocji, które nieczęsto pojawiają się u mnie nawet przy czytaniu romansów. Czyta się rewelacyjnie, aż nie chce się kończyć. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę