Królowa Saby

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Królowa Saby
Tekst
Królowa Saby
E-book
26,90 
Szczegóły
Opis książki

Czy wiecie, kiedy nastąpi koniec świata?

Królowa Saby go przepowiedziała...

Potężna władczyni starożytnej Saby od wieków działa na naszą wyobraźnię. Kim była? Co łączyło ją z Salomonem, uważanym za najmądrzejszego władcę starożytnego świata? Czy była współautorką Pieśni nad Pieśniami? Kto był ojcem jej jedynego syna? Kto wykradł z Jerozolimy Arkę Przymierza?

Miłość trwalsza niż czas, legendarna świątynia Salomona, kapłanki bogini, magiczne rytuały, wojny, spiski, niezmierzone bogactwo, sunące przez pustynię karawany, mirra i kadzidło, walczący ze sobą potężni bogowie i ich wyznawcy, w świecie, który znamy ze Starego Testamentu. Wreszcie… przepowiednie królowej Saby – ile z nich już się spełniło i skąd królowa wiedziała, co czeka nas w przyszłości?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 maja 2020
  • Czas trwania: 13 godz. 57 min 05 sek.
  • ISBN: 978-83-8194-389-5
  • Lektor: Lena Schimscheiner
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Ewa Kassala "Królowa Saby" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Królowa Saby
E-book
26,90 
Klara Korsak
16 października 2020

Rewelacyjna, monumentalna i bardzo wciągająca powieść o dziejach Królowej Państwa Saby – Makadzie. Poznajemy świat starożytny od środka, relacje królowej z Salomonem i jej przepowiednie, które przetrwały do dziś. Jest to również przepiękna opowieść o miłości, uczuciach i trudnych decyzjach towarzyszącym kochankom. Ich niesamowita duchowość i romantyzm wywołały we mnie fale emocji, które nieczęsto pojawiają się u mnie nawet przy czytaniu romansów. Czyta się rewelacyjnie, aż nie chce się kończyć. Zdecydowanie polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę