3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odyssey One. W samo sedno

Tekst
Autor:
Z serii: Odyssey One #2
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Okręt badawczy „Odyseja” powrócił z dziewiczej podróży. Powrócił, wioząc złe nowiny oraz ambasadorów – przedstawicieli innej, chodź ludzkiej, cywilizacji kosmicznej, uwikłanej w krwawą wojnę z okrutnymi obcymi. Ziemianie muszą podjąć decyzję, czy angażować się w walkę, podejmować ryzyko, czy też schować głowę w piasek i udawać, że odległy konflikt nie dotyczy Układu Słonecznego.

Tymczasem sprawy się komplikują, jak zawsze, kiedy w grę zaczyna wchodzić polityka, a do tego pojawiają się nowe tajemnice. Kapitan Eric Weston jest gotów do czynu, czeka, aż władze jego świata pozwolą mu na działanie. Na szczęście nie musi czekać zbyt długo.

A kiedy zapada już decyzja i okręt wyrusza z misją, zaczynają się prawdziwe kłopoty…

W drugiej części cyklu Evana Currie poznajemy dalsze losy „Odysei”, jej nietuzinkowego dowódcy i dzielnej załogi. Powieść nie zawiedzie miłośników kosmicznej batalistyki, czytelnik zostaje wrzucony w wir akcji i są takie chwile, kiedy nie ma czasu zaczerpnąć oddechu przed kolejnym zwrotem akcji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 07 września 2019
  • Rozmiar: 490 str. 2 ilustracje
"Odyssey One. W samo sedno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Amelia Wojdyla
20 marca 2020

Kontynuacja sagi kosmicznej Odyssey One. Drugi tom trzyma poziom, moim zdaniem nawet wypada lepiej niż pierwszy. Mnóstwo galaktycznych bitew, intrygująca fabuła, ciekawi bohaterowie. Polecam fanom gatunku.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę