3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Odyssey One. Przebudzenie Odyseusza

Tekst
Autor:
Z serii: Odyssey One #6
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Powstrzymać nieuniknione. Taka jest misja Erica Westona, kapitana okrętu Konfederacji „Odyseusz”, patrolującego rubieże przestrzeni Priminae i starającego się przewidzieć kolejne ataki Imperium. Dzięki stworzonemu przez Ziemian napędowi tranzycyjnemu ludzkość może mieć szansę w walce z przeważającymi siłami wroga. 


Gdy jednak „Odyseusz” stara się powstrzymać siły Imperium przed zdobyciem tajnych danych, które w nieodpowiednich rękach mogą doprowadzić do katastrofy, systemy okrętu zaczynają zachowywać się coraz bardziej chaotycznie, a załogę nawiedzają widmowe postacie. Weston i jego załoga muszą się zmierzyć nie tylko z wrogiem, ale i z własnym okrętem, który nagle wydaje się ożywać.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • Rozmiar: 280 str. 2 ilustracje
"Odyssey One. Przebudzenie Odyseusza" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daniela Blaszczyk
20 stycznia 2020

Science-fiction w pełnym tego słowa znaczeniu. Dla mnie bomba, uwielbiam takie klimaty, pozaziemskie cywilizacje, międzygalaktyczne misje zwiadowcze i bitwy kosmiczne. Lektura jest pełna emocji, a główny bohater to ucieleśnienie odwagi i honoru. Strony dosłownie uciekały mi przy czytaniu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę