Odyssey One. Rozgrywka w ciemno

Tekst
Z serii: Odyssey One #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 59,74  47,79 
Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Audio
Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
29,95  21,86 
Szczegóły
Opis książki

Korzystając z najnowszej technologii, umożliwiającej podróże międzygwiezdne, okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Lecz kosmos nie jest tak pusty, jak może się wydawać z perspektywy naszej planety. „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego, bardzo potężnego i znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią, lecz musi sobie radzić za pomocą tego, co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga, poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny?

Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie. Autor w doskonały, wręcz magnetyzujący sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum i świetnie prowadzi akcję, sprawiając, że trudno oderwać się od książki, a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
Evan Currie "Odyssey One. Rozgrywka w ciemno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Odyssey One. Rozgrywka w ciemno
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
29,95  21,86 
Książka należy do serii
«Odyssey One»
Odyssey One. W cieniu zagłady
Odyssey One. W samo sedno
Odyssey One. W ogniu wojny
-5%
Leo Lesak
30 lipca 2020

""Rozgrywka w ciemno"" jest jedną z najlepszych książek sf, jakie miałem okazję przeczytać. Początek średnio mi się spodobał, ale cieszę się, że nie odłożyłem jej na później, bo z czasem akcja nabiera tempa i nie zwalnia już do samego końca. Opisy kosmicznych walk są naprawdę rewelacyjne, a bohaterów nie da się nie polubić. Ogromną zaletą jest również świetny styl pisania Autora, który od razu przypadł mi do gustu. No i humor, dzięki któremu momentami śmiałem się do łez..

Wielu osobom może przeszkadzać spora ilość postaci, ale dla mnie nie był to duży minus. Można się połapać, trzeba się skupić ale nie ma z tym problemu, dobra lektura nie rozprasza :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę