Wzlot Aniołów

Audio
Z serii: Archangel One #2
0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane

Osoby, który wyszukiwały tego autora, słuchały również

Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Wzlot Aniołów
Tekst
Wzlot Aniołów
E-book
34,90  25,48 
Szczegóły
Opis książki

Eskadra Archaniołów staje naprzeciw sił brutalnego Protektoratu, by zdobyć cenny łup i ocalić ludzkość w absorbującej powieści o niebezpieczeństwach czyhających w głębokiej przestrzeni kosmicznej autorstwa twórcy serii Odyssey One.

Kapitan Steph Michaels zinfiltrował systemy Wolnych Gwiazd na pokładzie przejętego frachtowca. Dowodząc załogą złożoną z jeńców i podając się za korsarza, wyrusza na misję przejęcia cennego surowca z placówki wroga. Wspierany przez swoją Eskadrę Archaniołów, rozpoczyna operację typu „wtargnij-i-zagarnij”. Misje tego rodzaju ma w małym palcu, ale tym razem wszystko staje na głowie.

Nim nadarzy się okazja do ataku, kapitan i jego „piraci” trafią na nieoczekiwaną przeszkodę. Placówka górnicza – ich cel – mieści także baraki, gdzie trzymane są rodziny zniewolonych robotników. Steph nie zamierza poświęcić niewinnych ludzi, nie uznaje bowiem pojęcia „strat ubocznych”. Jego moralność powiedzie go więc ku działaniom dużo radykalniejszym niż kiedykolwiek dotąd. Stając naprzeciw bezlitosnego wrogiego dowódcy, Steph odkryje, że wdał się w konflikt nie tylko z Wolnymi Gwiazdami, ale prawdopodobnie także z samym Imperium.

Szanse na zwycięstwo? Niemożliwe do przewidzenia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 03 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-8233-168-4
  • Lektor: Roch Siemianowski
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Evan Currie "Wzlot Aniołów" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Wzlot Aniołów
E-book
34,90  25,48 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę