Anioły w czerni

Tekst
Z serii: Archangel One
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Anioły w czerni
Anioły w czerni
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 62,85  50,28 
Anioły w czerni
Audio
Anioły w czerni
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95 
Szczegóły
Opis książki

Elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One.


Sprzymierzone siły Ziemi i Priminae zdołały wywalczyć kruchy rozejm z Imperium – jeśli jednak nie uda się przenieść walki na terytorium wroga, zagłada jest nieuchronna. Przygotowując się na nieunikniony wybuch kolejnej wojny, komandor Stephen Michaels obejmuje dowództwo nad eskadrą Archaniołów. Jego rozkazy są proste: zrzucić mundur i wyruszyć w bezkresną ciemność.

Przyjmując role najemników, Michaels wraz z Archaniołami poszukują bezcennych informacji mogących podważyć potęgę najeźdźców. Misja prowadzi ich w niezbadane rejony Galaktyki, gdzie znów przychodzi im zmierzyć się ze wszechobecnym wpływem Imperium. Choć walka pod obcą banderą jest zaprzeczeniem wszystkiego, w co wierzą, muszą starannie ukrywać swą prawdziwą tożsamość i przeć dalej w imię ludzkości.

W przestrzeni Sprzymierzonych czyha nowy, przebiegły wróg. Ryzyko rośnie z każdą chwilą. Z nadzieją na odkrycie najmroczniejszych sekretów Imperium, komandor Michaels decyduje się przyjąć misję, która zaprowadzi go w samą paszczę lwa. Wie, że jedno potknięcie będzie kosztować nie tylko życie – może oznaczać też kres całej ziemskiej cywilizacji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 29 listopada 2019
  • Rozmiar: 280 str. 2 ilustracje
Evan Currie "Anioły w czerni" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Anioły w czerni
Audiobook
Czyta Roch Siemianowski
32,95 
Jarosław Malis
23 marca 2020

Cyk Odyssey One to pozycja obowiązkowa dla fanów science-fiction. Przygody Erica Westona i jego kompanii tym razem ustąpiły więcej miejsca losom Stepha. Książka podobała mi się równie bardzo jak poprzednie, szkoda tylko, że była znacznie krótsza. Były to jednak kolejne wciągające godziny na czytaniu klasyka i jestem za nie wdzięczny autorowi.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę