Wojownicy. Cisza przed burzą

Tekst
Z serii: Wojownicy #4
Książka nie jest dostępna w twoim regionie
Oznacz jako przeczytane
Opis książki

Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny 

Zdrajca Klanu Pioruna został wygnany. Jednak Ogniste Serce nie może pozbyć się wrażenia, że Tygrysi Pazur czai się w mrokach lasu i szykuje się do zemsty.

Nowy zastępca ma na głowie niemałe kłopoty – niezwykle gorące lato, ucznia skrywającego szokującą tajemnicę i przywódczynię, która stanowi cień samej siebie. A z każdym kolejnym upalnym dniem widmo nadciągającej burzy jest coraz bardziej realne...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • ISBN: 9788365122117
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Cisza przed burzą" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefa Kosmaczewska
26 lipca 2020

"Jedna z lepszych serii, jaką czytałam. Wątpię, żeby kiedykolwiek to się zmieniło :-)

Erin Hunter jest niesamowitą pisarką, swoimi szczegółowymi opisami, zwrotami akcji, tajemnicami, naprawdę potrafi ująć za serce. Nie sądziłam, że kiedykolwiek znajdę pisarza tak bardzo odpowiadającego moim gustom. A jednak :-) Czwarty tom z serii «„ Wojownicy“» przeczytałam w 3 dni! Naprawdę ciężko, było mi się oderwać o lektury. Kiedy już musiałam odłożyć książkę, zawsze wracałam do niej z chęcią i nutką podekscytowania która rosła wraz z kolejnymi przewróconymi stronami. Nadal nie dowierzam, ile autorka mogła jeszcze wpompować akcji w ten tom. Nie zabrakło intryg, miłości, scen walki oraz tajemniczości. Wszystko napisane pięknym językiem, lekkim. Czyta się naprawdę rewelacyjnie. Musicie spróbować!"

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę