Wojownicy. Potęga trójki. Widzenie

Tekst
Z serii: Wojownicy #13
Z serii: Potęga trójki #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Ostrokrzewiasta Łapa, Sójcza Łapa i Lwia Łapa pochodzą z silnego rodu: to dzieci Wiewiórczego Lotu i Jeżynowego Pazura, dwojga z najszlachetniejszych wojowników Klanu Pioruna, i wnuczęta wielkiego przywódcy, Ognistej Gwiazdy. Cała trójka posiadła nietypową moc i umiejętności i jest gotowa, by przekazać swoją siłę całemu klanowi.

Jednak te młode koty otacza również mnóstwo sekretów, a tajemnicza przepowiednia zwiastuje kłopoty. Koty nieurodzone w klanie zmagają się z gniewem pobratymców, a Kodeks Wojownika zaczyna broczyć krwią. Siła wszystkich młodych kotów będzie potrzebna, by zapewnić klanom przetrwanie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 20 lipca 2020
  • ISBN: 9788365122926
  • Tłumacz: Anna Kołodziej
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Potęga trójki. Widzenie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wojownicy»
Wojownicy. Omen gwiazd. Czwarty uczeń
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
Wojownicy. Nowela. Życzenie Liściastej Sadzawki
-5%
Książka należy do serii
«Potęga trójki»
Wojownicy. Potęga trójki. Zaćmienie
Wojownicy. Potęga trójki. Długie cienie
Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońca
-5%
Anna Kalista
14 września 2020

Świetna powieść młodzieżowa z gatunku fantasy! Bardzo polecam, rewelacja. Czyta się jednym tchem. Klan Pioruna jest najwspanialszym klanem z którego serca bije 100% dobroci na wszystkich innych klanów :) Niektóre sceny z udziałem niepokornych kociąt wywoływały uśmiech na mojej twarzy. Były też momenty strachu o los konkretnych bohaterów. W tej historii jest też kilka tajemnic, które z pewnością zostaną wyjaśnione w kolejnych tomach serii, na pewno przeczytam. POLECAM!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę