Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońcaTekst

Z serii: Wojownicy #18
Z serii: Potęga trójki #6
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Długo skrywany sekret wywrócił życie rodzeństwa do góry łapami. Sójcze Pióro, Lwi Płomień i Ostrokrzewiasty Liść muszą się zmierzyć z druzgocącą prawdą na temat swojego prawdziwego pochodzenia i przedrzeć się przez sieć kłamstw swoich najbliższych. Tymczasem Klanu Pioruna próbuje odkryć, kto stoi za brutalnym morderstwem dokonanym na granicy z Klanem Wiatru.

„Przyznaję, że tym razem Wojownicy wywołują u czytelnika spory dreszczyk emocji. Wątek kryminalny został doskonale skonstruowany i nie sposób rozwiązać tej zagadki na własną rękę. Pomimo wielu przypuszczeń i nasuwających się odpowiedzi, zakończenie było dla mnie niemałym zaskoczeniem. Kocie przygody nie zwalniają tępa, wręcz przeciwnie! Pajęczyna zdarzeń i tajemnic była tak precyzyjnie utkana, że nie sposób oderwać się od treści. Bohaterowie doświadczyli strachu, doskwierał im ból, musieli podejmować decyzje i przygotować się na ich konsekwencje, a ponad wszystko wybija się wątek poszukiwania własnego przeznaczenia, odnalezienie się w zupełnie nowej sytuacji, bo wszystko co dotychczas wydawało się oczywiste, runęło za sprawą kłamstwa".

mamao.pl

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 01 czerwca 2021
  • ISBN: 9788382030594
  • Tłumacz: Dorota Lachowicz
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Erin Hunter "Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońca" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Wojownicy»
Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońca
Wojownicy. Omen gwiazd. Przemijające echa
Wojownicy. Omen gwiazd. Czwarty uczeń
-5%
Książka należy do serii
«Potęga trójki»
Wojownicy. Potęga trójki. Zaćmienie
Wojownicy. Potęga trójki. Długie cienie
Wojownicy. Potęga trójki. Wschód słońca
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę