ObsesjaTekst

Z serii: Kryminał
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najwyższe poświęcenie ...  Mroczna obsesja… Walka o życie ... Na życiu Skye Dearborn od dawna kładzie się cieniem niewyjaśniona, mroczna przeszłość. Udało jej się skutecznie wyprzeć z pamięci przerażające wspomnienia. Jednak nieokreślony lęk powracał, kiedy widziała strach w oczach matki śniącej stale ten sam sen. Na długo zapadła w jej pamięci wizja krwi rozlanej na lśniącej posadzce i przerażającego krzyku. Kiedy coraz częściej zaczęła pytać o przeszłość, niespodziewanie los rozdzielił ją z matką. Minęły lata. Skye zostawiła za sobą przeszłość i zaczęła z nadzieją patrzeć w przyszłość. Wydawało się, że szczęście wreszcie uśmiechnęło się do niej. Jednak przekorny los prowadzi ją znowu w ramiona niebezpieczeństwa, z powrotem do koszmaru z dzieciństwa. Zło, które przeczuwała, ma ludzką postać - człowieka opętanego obsesją na jej punkcie od chwili, kiedy tylko ją zobaczył. Człowieka, który jako jedyny wie, kim naprawdę jest Skye Dearborn…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
Erica Spindler "Obsesja" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Kryminał»
Tabu
Krzyk do nieba
Śmierć i Małgorzata
-5%
Emilia Sultan
16 lipca 2020

Dawno nie czytałam tak dobrego thrillera, niezwykle wciąga już od początku. Każdy element fabuły jest dokładnie przemyślany, akcja nie zwalnia nawet na moment, trzyma w napięciu i nie sposób się nudzić. A fabuła jest naprawdę mocna, choć moja uwagę szczególnie przykuły sprecyzowane, ciekawe kreacje bohaterów. Postać matki, czyli Claire Dearborn to prawdziwie oddana swojej roli opiekunki kobieta. Nie cofnie się przed niczym byle ochronić swoja córkę przed obłąkaną częścią rodziny. I tak również pasierb Griffen Monarch wzbudzał we mnie litość i przerażenie jednocześnie. Jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałam. Nie spodziewałam się, że aż tak mnie pochłonie i że tak szybko ją przeczytam. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę