Niebezpieczna graTekst

Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 56,80  45,44 
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
29,90 
Szczegóły
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
Niebezpieczna gra
E-book
33,90 
Szczegóły
Opis książki

Mocne połączenie ostrego „Pitbulla” i seksownych kryminałów Pauliny Świst

Zasady są dwie: nie zakochać się i przeżyć

Weronika Kardasz, jedna z najlepszych policjantek w Wydziale Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji, traci w dramatycznej akcji najlepszego przyjaciela. Kobieta nie może uwolnić się od poczucia winy. Pewnego dnia komendant powierza jej ważne zadanie – musi chronić świadka zabójstwa.

Jest nim znany, zabójczo przystojny i nadzwyczaj arogancki aktor Przemysław Rej. Gwiazdor po mocno zakrapianej imprezie nie jest w stanie przypomnieć sobie wydarzeń minionej nocy. Aby nie wzbudzać podejrzeń otoczenia i paparazzich, Wera mimo wielkiej niechęci musi udawać przed wszystkimi jego dziewczynę.

Na pozór prosta sprawa zaczyna się komplikować, gdy okazuje się, że Rej nie mówi jej całej prawdy. Oboje zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której stawką będzie nie tylko życie.

Porywający debiut Emilii Wituszyńskiej

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 18 maja 2019
  • Rozmiar: 320 str. 40 ilustracji
  • ISBN: 978-83-66338-25-8
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Emilia Wituszyńska "Niebezpieczna gra" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Niebezpieczna gra
Audiobook
Czyta Marta Markowicz
29,90 

Bardzo udane połączenie detektywa i historii miłosnej. Łatwy język i trudny temat. Ciekawe dialogi, dużo humoru i odrobina erotyzmu. Ta książka jest literackim debiutem autora i bardzo udanym. Zastanawiam się, co będzie dalej.

bardziej romans niż kryminał, a porównanie do Pitbulla nie trafione. Słuchałam audiobooka i to, że wysłuchałam do końca, to zasługa lektorki. Debiutu gratuluję ale oczekuję czegoś więcej. Pomysł na kryminalną intrygę ciekawy i najpierw zaskakujący a skończyło się żyli długo i szczęśliwie…

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę