3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Słuchaj swojego organizmu i odżywiaj się świadomie – zrzuć zbędne kilogramy i ciesz się zdrowiem. ZDROWE ODCHUDZANIE cz. 4.

Audio
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Słuchaj swojego organizmu i odżywiaj się świadomie – zrzuć zbędne kilogramy i ciesz się zdrowiem. ZDROWE ODCHUDZANIE cz. 4.Świadome odżywianie polega na zdobyciu podstawowej wiedzy o składnikach odżywczych w pożywieniu. To odejście od obsesyjnego liczenia kalorii i wsadzania w siebie różnych szkodliwych, zubożonych pokarmów o witaminy, minerały czy tłuszcze, jak robiły moje klientki w anoreksji.

Świadoma dieta polega na słuchaniu potrzeb swojego organizmu, życiu zgodnie z grupą krwi i dobowym zegarem biologicznym. Takie odżywianie oznacza powrót do natury, zmniejszenie ilości jedzenia mięsa, na korzyść zwiększenia zieleniony, nasion, warzyw i owoców, a przede wszystkim pozwalanie organizmowi na odpoczynek od jedzenia nocą i wczuwanie się w ciało, w poczucie lekkiego niedosytu – głodu. Ważne jest, aby spożywać również zdrowe formy tłuszczy.


Kiedy mamy korzyść z wartościowego posiłku?


Nie powinno się zasiadać do stołu, jeśli nie czuje się głodu. Słuchaj swojego organizmu, odżywiaj się świadomie, wyreguluj masę ciała i ciesz się zdrowiem na długie lata życia.


Audiobook jest skonwertowany w formę słuchowiska.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 grudnia 2021
  • ISBN: 978-83-7853-599-7
  • Lektor: Dr Renata Zarzycka
  • Redaktor: Akademia Rozwoju Coaching Zycia
  • Wydawca: Akademia Rozwoju Coaching Zycia
Dr Renata Zarzycka "Słuchaj swojego organizmu i odżywiaj się świadomie – zrzuć zbędne kilogramy i ciesz się zdrowiem. ZDROWE ODCHUDZANIE cz. 4." – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę