Długa noc w ParyżuTekst

Autor:Dov Alfon
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Były szpieg izraelskiego wywiadu przedstawia najbardziej realistyczny i autentyczny thriller roku.

Numer jeden na liście bestsellerów magazynu Times i Zwycięzca Międzynarodowego Sztyletu CWA.

Kiedy izraelski technik znika z lotniska Charlesa de Gaulle’a z kobietą w czerwieni, logika dyktuje, że to przejaw młodzieńczej niedyskrecji. Niemniej jednak Izrael jest w stanie wysokiej gotowości. Pułkownik Zeev Abadi, nowy szef Sekcji Specjalnej Jednostki 8200, właśnie przyleciał tym samym lotem co zaginiony.

Komisarz Léger z paryskiej policji wszystkie zbiegi okoliczności uważa za podejrzane. Kiedy drugi młody Izraelczyk z samolotu zostaje porwany z pokoju hotelowego, podejrzenia zostają potwierdzone – i nadchodzi kryzys dyplomatyczny. Gonitwa w celu identyfikacji ofiar i poznania przyczyn porwań nasila się, tajna chińska drużyna komandosów obserwuje z dachów, a kostnica z godziny na godzinę otrzymuje coraz więcej świeżych ciał z całego Paryża. To może okazać się długa noc w Mieście Świateł.

Najlepszy thriller szpiegowski roku Daily Telegraph Best Books of 2019

Zapiera dech Marcel Berlins, The Times.

Bardzo przyjemny thriller szpiegowski Jake Kerridge, Daily Telegraph.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 30 września 2020
  • Rozmiar: 400 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 9788381431842
  • Tłumacz: Aga Zano
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Dov Alfon "Długa noc w Paryżu" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Karolina Stanislawska
29 grudnia 2020

Must read dla każdego miłośnika thrillerów szpiegowskich.. i Paryża :-) Mnie osobiście wciągnęła od pierwszych stron tak, że nie mogłam się oderwać. Na pewno zostanie w mojej głowie na dłużej :-) W tej powieści każda strona dostarcza nowych faktów, podkręcających emocje. I wcale nie dziwi mnie fakt, że książka według Daily Telegraph Best Books uznana została za najlepszy thriller szpiegowski roku 2019. Sztos!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę