3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Gdzie diabeł nie może 2

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Dorota Ostrowska za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kontynuacja przygód Duszyczki w zaświatach.

Duszyczka, na pozór zwyczajna księgowa, umiera na stole operacyjnym i trafia do bram nieba, gdzie dowiaduje się, że przyszła za wcześnie i musi czekać na odesłanie do starego świata. Problemy pojawiają się, kiedy wbrew swojej woli, dziewczyna staje się obiektem westchnień szaleńczo w niej zakochanego diabła Azazela. Udaje mu się w końcu na tyle zainteresować sobą dziewczynę, że stają się nierozłączni. Ich wzajemna fascynacja, niezrozumiała dla reszty rezydentów piekła, trwa, dopóki diabeł nie zawiedzie jej zaufania. Czy uda mu się odzyskać ukochaną? I czy jej uda się uniknąć ataków tajemniczego mordercy?

Książka zaskakuje, bo zło okazuje się nie do końca złe, a dobro ma sporo paskudnych domieszek. Poza warstwą romansową, jest to jedna wielka pogoń i ucieczka, przygoda i niespodziewane zwroty akcji, a Duszyczce udaje się postawić na nogi całe piekło.

Lekka, dowcipna powieść, napisana z polotem i fantazją, doskonała na poprawę nastroju, składa się z dwóch tomów pod wspólnym tytułem „Gdzie diabeł nie może” i trzeciego zatytułowanego „Nie moje niebo”.

Jeśli powiem, że przygody Duszyczki to jedna z moich ulubionych książek, to na pewno nie skłamię. Od niej się nie da oderwać! Jest rewelacyjna pod każdym względem! (Agnieszka Wilczyńska)

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
Dorota Ostrowska "Gdzie diabeł nie może 2" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę