Sekret wyspy

Tekst
Z serii: Dziwnowo #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Uparta i zadziorna Wiktoria Popławska pragnie spokojnie prowadzić swoją restaurację „Kotwica” i cieszyć powrotem ukochanych sióstr do Dziwnowa. Niestety dawne tajemnice, złe decyzje i przystojny policjant - Edwin Gajda, który zadaje wiele pytań, nieustannie burzą jej spokój.

Lilianna i Alwina próbują odkryć sprawcę dawanej zbrodni i sekret wyspy, który ciąży nad przyjaciółkami. Tylko Wiktoria nie chce ujawnienia prawdy.

Być może jednak przyjdzie dzień, gdy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i otworzyć się na miłość.

Czy Dziwnów i jego mieszkańcy pozwolą na ujawnienie dawnych tajemnic?

Piękna opowieść o przeszłości wpływającej na teraźniejszość, o miłości zwalczającej uprzedzenia i tajemnicach, które czekają na ujawnienie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 sierpnia 2020
  • Rozmiar: 380 str. 27 ilustracji
Dorota Milli "Sekret wyspy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Dziwnowo»
Wyspa wspomnień
Dom na wyspie
Sekret wyspy
-5%
Aurelia Dworak
30 sierpnia

To ostatnia część z cyklu o Dziwnowie. Oczywiście, żeby połapać się o co chodzi w fabule trzeba przeczytać poprzednie części. Dobre książki na lato – trochę obyczajowe z kryminalną historią osadzoną nad polskim morzem. To raczej lektura dla kobiet, dlatego mogę polecić wszystkim paniom.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę