Anatomia kłamstwa

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Agenci CIA pomogą Ci wytropić fałsz – zdradę – nielojalność – oszczerstwo – plotki

Tajna wiedza operacyjna CIA

Metody skuteczniejsze niż wykrywacz kłamstw!

Trzech byłych agentów CIA. Najwybitniejsi na świecie specjaliści od demaskowania kłamstw i oszustw. Unikalne metody amerykańskiego wywiadu używane podczas przesłuchań najgroźniejszych terrorystów świata. Najsłynniejsze kłamstwa wszech czasów.

Chcesz przyłapać partnera na zdradzie? Dowiedzieć się, czy Twój syn lub córka ma kontakt z narkotykami? Przyjąć godną zaufania opiekunkę dla dziecka? Wyeliminować fałszywych przyjaciół? Zdemaskować osobę, która oczernia Cię w pracy?

Wiedza zawarta w tej książce odmieni Twoje życie, okaże się przydatna w każdej sytuacji. Anatomia kłamstwa to praktyczny poradnik, jak dorwać kłamcę w Twoim najbliższym otoczeniu.

***

Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią przebiera. Autorzy książki najpierw pokazują nam nasze skłonności do unikania konfrontacji z kłamstwem, a następnie dostarczają nam zestaw doskonale opracowanych narzędzi wydobywania kłamstwa w procesie komunikacji. Książka cenna, ważna, zaskakująca.

dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i trener biznesu

Z największym przekonaniem rekomenduję tę pracę wszystkim, którzy chcą podnieść swój poziom inteligencji społecznej i łatwiej wykryć kłamstwa w kontaktach w rzeczywistości realnej i wirtualnej.

prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Poważne badania psychologiczne wskazują, że każdy z nas – a więc także nasi partnerzy, dzieci, współpracownicy, życzliwa sąsiadka i miły pan w sklepie – kłamie kilka do kilkunastu razy dziennie! Warto więc poznać całą prawdę o anatomii kłamstwa, jego wykrywaniu i… ukrywaniu. Owocnej lektury!

Jacek Santorski, psycholog biznesu

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 grudnia 2020
  • ISBN: 9788379243228
  • Wydawca: Wydawnictwo Sine Qua Non
  • Spis treści
Philip Houston "Anatomia kłamstwa" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lilia Bogucka
02 marca

"Anatomię kłamstw" w pewien sposób możemy zaliczyć do poradników z tej «górnej półki». Wielkim plusem książki jest wyczerpująco opisana praca agentów nad rozszyfrowaniem kłamcy. Czy po przeczytaniu książki będę wstanie dostrzec kłamstwo? Na pewno tak. Dzięki «Anatomii kłamstwa» czytelnik dowiaduje się, jakie zachowania są charakterystyczne dla osoby, która kłamie: reakcje fizyczne, sposób mówienia, odpowiedzi na pytania itd. Autorzy mówią nam, jak i o co pytać, gdy chcemy zdemaskować kłamcę. Książka zawiera wiele gotowych zestawów pytań na «różne okazje». Nie ogranicza się to tylko do teorii, bowiem znajduje w niej także kilka zadań dla czytelnika, które uruchamiają jego myślenie i pozwalają na wykorzystanie zdobytej wiedzy. Polecam serdecznie!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę