Świadectwo kościTekst

Z serii: Czarna Seria
Z serii: Dolina Baztan #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Drugi tom trylogii kryminalnej Baztán zekranizowanej przez Netflix.

Trwa proces przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o gwałt i zamordowanie swojej pasierbicy. Podczas przerwy w rozprawie oskarżony popełnia samobójstwo w sądowej toalecie.

Amaia Salazar, która doprowadziła oskarżonego przed sąd, dowiaduje się, że zostawił dla niej list zawierający jedno tajemnicze słowo: „Tarttalo”.

Śledztwo ponownie prowadzi ją do doliny rzeki Baztán, gdzie seria brutalnych zabójstw kobiet wydaje się dziełem baskijskiego demona.

Czy tajemnicze słowo stanie się kluczem do rozwiązania mrożącej krew w żyłach zagadki?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 grudnia 2020
  • ISBN: 9788381438513
  • Tłumacz: Maria Mróz
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Dolores Redondo "Świadectwo kości" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Czarna Seria»
Człowiek bez psa
Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Całkiem inna historia
-5%
Zdzisława Pinkowska
19 stycznia

Baskijskie mroczne legendy – nietypowe wierzenia i pradawne tajemnice przekazane w sposób ciekawy, ale pozostawiający czytelnikowi przyjemne miejsce na domysły. Naprawdę świetna i cały czas trzymająca w napięciu. Przeczytałam dosłownie w kilka wieczorów. «Świadectwo kości» to klimatyczna i intrygująca lektura, już nie mogę się doczekać kolejnej części! Polecam.

Violetta Zebro
16 grudnia 2020

Świetny kryminał przeplatany mitologią i wierzeniami Basków. Dla mnie kompletna nowość. Niezwykle wciągający, nie wiem nawet kiedy przeczytałam całą książkę! Rewelacyjnie przemyślana intryga kryminalna, mnóstwo zwrotów akcji i fantastyczna kreacja głównej bohaterki, z którą zżyłam się niemal od razu. Bardzo udana kontynuacja pierwszej części cyklu Doliny Baztán. Czyta się wspaniale, lektura godna polecenia jak mało która!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę