Trzynasta opowieść

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Trzynasta opowieść
Trzynasta opowieść
Audiobook
Czyta Paulina Holtz
Szczegóły
Opis książki

Był sobie kiedyś dom zwany Angelfield.


Mieszkały w nim siostry bliźniaczki.


Czy wierzycie w duchy?


No to posłuchajcie…


Posiadłość Angelfield to dziś jedynie zgliszcza, ruina, o której mało kto pamięta. Ale dawniej ta podupadła dziś rezydencja była okazałym domem zamożnej i ekscentrycznej rodziny – przebiegłej manipulatorki Isabelle, jej porywczego brata Charliego i dzikich, nieokiełznanych bliźniaczek, Emmeline i Adeline. Do dziś Angelfield, choć niewiele już z niego zostało, skrywa przerażający sekret…


Czy młoda biografka Margaret Lea zdoła odkryć tajemnicę tej wspaniałej niegdyś posiadłości i zamieszkających ją pokoleń jednego rodu oraz mroczny związek łączący domostwo ze sławną autorką bestsellerów Vidą Winter?


Gdy Margaret podąża tropem historii z przeszłości, z cienia wyłania się jej własny bolesny sekret, któremu prędzej czy później będzie musiała stawić czoło.


Opowieść o tragicznych losach rodziny naznaczonej śmiercią i szaleństwem, o miłości na skraju nienawiści, o bolesnej, nieuniknionej stracie i o rozpaczy, której nie leczy upływ czasu.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-8215-439-9
  • Redaktor: Magdalena Słysz
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Diane Setterfield "Trzynasta opowieść" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Trzynasta opowieść
Niedostępna w sklepie
Czyta Paulina Holtz

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora