Uczucia na pokaz

Tekst
Z serii: Poza serią
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Młoda lekarka Louise Blakely rozpoczyna pracę w prywatnej klinice doktora Jebediaha Coltraina. Jest nim zafascynowana, lecz ukrywa uczucia. Odnosi się do niego chłodno i z dystansem. Z kolei Coltrain, porywczy i apodyktyczny, traktuje ją wyjątkowo surowo i prowokuje konflikty. Po kolejnej awanturze Louise postanawia zrezygnować z pracy. Jednak Coltrain nie pozwoli jej odejść…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Diana Palmer "Uczucia na pokaz" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Harlequin Satine»
Przerwany koncert
Pokonać samotność
Pustynna gorączka
-5%
Lena Salak
11 maja 2020

"Uczucia na pokaz" poleciła mi znajoma, również fanka stylu Diany Palmer. Poznajemy nieufną, młodą lekarkę Louise Blakely, która z uwagi na trudne przeżycia w dzieciństwie ma problem z podejściem bliżej do kogokolwiek i nie potrafi odnosić się normalnie do mężczyzn. Dziewczyna podejmuje pracę w pewnej klinice, gdzie napotyka doświadczonego, przystojnego lekarza – Jebediaha Coltraina, który odnosi się do niej ozięble, jednak gdy Lou nie wytrzymuje psychicznie napięcia i postanawia zrezygnować ten jest przeciwny pomysłowi. Bardzo lubię książki tego typu, bohaterzy bawią się w niezłe podchody, choć wszystko to dzieje się oczywiście nie bez przyczyny. Bardzo lubię książki Pani Palmer i polecam je:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę