Sny na jawie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Eleonor po śmierci rodziców jest zdana tylko na siebie. Pomimo braku doświadczenia zdobywa posadę osobistej asystentki zamożnego właściciela rancza Curry’ego Methersona i z zaangażowaniem oddaje się pracy. Wkrótce budzi się w niej uczucie do przełożonego. Curry jednak nie okazuje jej cienia życzliwości. Kiedy Eleonor przypadkowo słyszy o sobie wyjątkowo ostrą opinię, traci cierpliwość i składa wypowiedzenie. Tymczasem Curry nieoczekiwanie zmienia swoje podejście...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Diana Palmer "Sny na jawie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Barwy miłości
Sercem, ciałem i duszą
Kochać za dwoje
-5%
Judyta Kolodziejczyk
11 maja 2020

Lekka i przyjemna lektura, idealna na wieczorny relaks. Z twórczością Diany Palmer wcześniej nie miałam do czynienia, 'Sny na jawie" poleciła mi koleżanka. Dla mnie książka ta była całkiem ciekawa, choć jako wielbicielka romansów z długiem stażem, muszę przyznać, że czytałam już bardziej interesujące romanse. Autorka postawiła na intrygującą fabułę, skrzywdzona przez życie Eleonor, po utracie rodziców łapie posadę na ranczu Currego jako jego asystentka. Z czasem zaczyna rodzić się w niej skryte uczucie do mężczyzny, jednak sprawy skomplikują się, gdy okaże się , że ten nie pała do niej zachwytem. Główna bohaterka w moim odczuciu ma trochę mało charyzmy, stąd moja ambiwalentna ocena lektury. Całość ratuje jednak skomplikowany Curry. Książka warta uwagi, do połknięcia na raz.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę