Randka w ciemno

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dana Steele nie może dojść do siebie po tragicznej śmierci matki. Aby łatwiej poradzić sobie ze stratą, przyjmuje posadę prywatnej pielęgniarki i wyjeżdża z rodzinnego miasta. Opiekuje się Gannonem van der Verem, który niedawno stracił wzrok w wypadku i nie potrafi się z tym pogodzić. Co więcej, Gannon ma trudny charakter i jak dotąd żadna pielęgniarka nie wytrzymała z nim dłużej niż kilka dni. Dana jest zdeterminowana, aby sprostać zadaniu. Zyskuje uznanie Gannona, a wkrótce między nimi budzi się uczucie. Tuż przed ogłoszeniem zaręczyn w ich życiu pojawia się jednak jego dawna narzeczona…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
  • Rozmiar: 150 str.
Diana Palmer "Randka w ciemno" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Barwy miłości
Sercem, ciałem i duszą
Kochać za dwoje
-5%
Eliza Jakubek
29 września 2020

Idealna książka do przeczytania przed snem, przeczytałam w dwie godziny. Dana to usposobienie poświęcenia i niesienia dobra dla innych ludzi. Pracuje jako pielęgniarka i opiekuje się niewidomym Gannonem. Mężczyzna ma trudny charakter, lecz razem z Dana odnajdą wspólny język. Książka z potencjałem na dłuższą fabułę. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę