Pamiętny wywiad

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Dana Meredith samotnie opiekuje się chorą matką, a pensja początkującej dziennikarki ledwie starcza jej na niezbędne wydatki. Kiedy otrzymuje propozycję specjalnego zlecenia, nie waha się ani chwili. Zobowiązuje się przyjąć posadę osobistej asystentki Adriana Devereaux, właściciela jednej z największych firm odzieżowych w Georgii, i przygotować zjadliwy artykuł o jego życiu prywatnym. Dana nie przewidziała jednak, że informacje, które ujawni, mogą doprowadzić firmę Adriana do upadku.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Diana Palmer "Pamiętny wywiad" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Gwiazdy romansu»
Barwy miłości
Sercem, ciałem i duszą
Kochać za dwoje
-5%
Angelina Wojdyla
29 września 2020

Początkująca dziennikarka, której pensja ledwo starcza na podstawowe wydatki decyduje się podjąć zlecenia, które może pomóc jej się odkuć finansowo. Zadanie polega na przygotowaniu artykułu o życiu sławnego businessmana w Giorgii. Dziewczyna odkryje mnóstwo tajemnic, które nie powinny ujrzeć światła dziennego i tylko od niej będzie zależeć czy pojawią się one w artykule. Książka wciągnęła mnie, ciekawa fabuła i zaskakujące zakończenie. Jak na tak krótką lekturę zadziwiająco zaangażowałam się w czytanie, godziny czytania minęły jak trzydzieści minut. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę