Meksykański ślub

Tekst
Z serii: Satine
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Córka właściciela rancza, Penelopa Mathews, nigdy nie podejrzewała, że jej wyprawa do Meksyku zakończy się nagłym ślubem. Jednak kiedy atrakcyjny mężczyzna, w którym jest od lat zakochana bez wzajemności, koniecznie chce się żenić, nie potrafi mu odmówić. Tym bardziej że C.C. Tremayne wypił morze tequili i nie uznaje sprzeciwu. Niestety, nazajutrz C.C. Tremayne niewiele z tego pamięta… Co więcej uważa, że Penelopa podstępem złowiła męża. Postanawiają trzymać swój ślub w tajemnicy. Wszystko zmienia ponowny wyjazd do Meksyku…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 13 marca 2019
Diana Palmer "Meksykański ślub" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Satine»
Pustynna gorączka
Podwójna gra
Francuski pocałunek
-5%
Książka należy do serii
«Harlequin Satine»
Przerwany koncert
Pokonać samotność
Pustynna gorączka
-5%
Magdalena Milkowska
24 września 2020

Całkiem ciekawa książka od jednej z topowych autorek romansów wydawnictwa HarperCollins. Nieco przewidywalna, ale zawiera wszystkie elementy jakie powinien mieć przyzwoity romans. Historia miłosna z miejscem akcji w Meksyku, niezapowiedziany ślub i nieoczekiwane oskarżenia, autorka zaserwowała swojej bohaterce niezły rollercoaster emocjonalny. Czyta się przyjemnie i bardzo szybko. Lektura idealna do pociągu na kilkugodzinną podróż. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę