3 książki za 35 oszczędź od 50%

Demony przeszłości. Część druga

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Gaby Cane, reporterka śledcza, odnosi coraz większe sukcesy zawodowe, ale wciąż brak jej pewności siebie. Nierozwiązane sprawy z przeszłości spędzają jej sen z powiek i nie pozwalają snuć planów na przyszłość. Ponowne spotkanie z przybranym bratem wprowadza w jej życie dodatkowy zamęt. Bowie Mc Cayde jest za przystojny, za bogaty i bardzo zdeterminowany, by zdobyć jej serce. To przez niego Gaby zaczyna żałować, że postanowiła spędzić życie samotnie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 października 2019
  • Rozmiar: 150 str.
Diana Palmer "Demony przeszłości. Część druga" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefina Pietrowska
17 kwietnia 2020

Odprężająca lektura o losach sympatycznej Gaby Cane, która nie potrafi poradzić sobie z dręczącymi ją, niedokończonymi sprawami z przeszłości. Powracające wątpliwości rzutują bezpośrednio na jej teraźniejsze życie i przeszkadzają w otwarciu się na nowe doznania. Pomimo wielu sukcesów, kobieta nadal nie wierzy w siebie i nie dopuszcza myśli, że może być z kimś szczęśliwa. Osobiście polubiłam główną bohaterkę praktycznie od razu, mimo że fabuła ma raczej zabarwienie romansu to wnosi także ważne przesłanie, jakim jest wiara we własne siły i odwaga rozprawienia się z własną przeszłością. Kibicowałam Gaby do końca książki, którą też przeczytałam kilka godzin. Szczerze polecam na relaks.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę