3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Brylancik

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Kenna jest asystentką w dużej firmie prawniczej w Atlancie. Jest całkowicie oddana pracy i zaniedbuje życie prywatne. Nie umawia się na randki ani nie przykłada wagi do swojego wyglądu. Podkochuje się w swoim przełożonym, Dennym, z zazdrością patrząc na jego kolejne kochanki.

Regan, brat Denny’ego, postanawia jej pomóc i przemienić Kennę z kopciuszka w piękną królewnę. Podejrzewa bowiem, że obecna narzeczona brata czyha na jego majątek.

Wkrótce te wysiłki zaczynają przynosić efekty. Sytuacja komplikuje się, kiedy między Reganem a Kenną zaczyna budzić się uczucie…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Diana Palmer "Brylancik" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Patrycja Gadomska
02 marca 2020

Kenna to młoda dziewczyna, po uszy zakochana w swoim szefie. On nie zwraca na nią uwagi. Kenna zgadza się na propozycję jego starszego brata, który obiecuje, że pomoże jej go zdobyć, gdyż chce pozbyć się narzeczonej brata. Jak skończy się ten układ? Tego nie zdradzę, przeczytajcie! Książka może i jest trochę przewidywalna ale mimo to bardzo fajna. Jestem fanką twórczości Diany Palmer, tego typu literatura odpręża mnie i «resetuje» najbardziej. Ale wiadomo, każdy lubi co innego. Fanom romansów polecam! :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę