3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Wszystkie te światy

Tekst
Z serii: Bobiverse #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pełne rozmachu i wyczekiwane zakończenie trylogii, która wciągnęła widzów od pierwszego Boba.

Być świadomym statkiem kosmicznym – to powinna być niezła zabawa. Tymczasem Bob i jego klony, rozprzestrzeniające się po galaktyce od ponad stu lat, nie przestają pakować się w kłopoty. Zbudowali dość kolonii, by ludzkość nigdy w życiu nie wymarła. Lecz polityczne konflikty nie chcą wygasać, więc brazylijskie sondy nadal starają się tępić wszelką konkurencję. Jakby tego było mało, Bobowie wpakowali się w wojnę ze starszym i potężniejszym gatunkiem, który ma wielki apetyt i paskudny charakter. Rany po pierwszym starciu z Innymi jeszcze się nie zagoiły, a już stoją przed perspektywą decydującej bitwy mającej uratować Ziemię i kolonie. Bobowie są jednak mniej zdyscyplinowani niż stado kotów i niektórzy co młodsi bardziej interesują się własnymi lokalnymi problemami niż pokonaniem innych.

Wybawienie może jednak przyjść z niespodziewanej strony. Dwójka Bobów ósmej generacji znalazła coś w otwartej przestrzeni międzygwiezdnej. Coś, co wystarczy, aby uratować Ziemię i być może całą ludzkość. Aby tylko dowieźć to do Układu Słonecznego przed dotarciem Innych.

Trzecia część wielkiego hitu, który w anglojęzycznym świecie sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 29 stycznia 2021
  • Rozmiar: 280 str. 1 ilustracja
Dennis E. Taylor "Wszystkie te światy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Bobiverse»
Gdyż jest nas wielu
Wszystkie te światy
Niebiańska rzeka
-5%
Izajasz Fedak
15 marca 2021

Rewelacyjna książka, a największym i zarazem jedynym jej minusem jest to, że nie będzie czwartego tomu:-( Polecam całą serię Bobiverse gdyż jest to naprawdę świetna historia SF z bardzo oryginalnym głównym bohaterem. Książki (wszystkie!) czyta się świetnie i będę ją bardzo ciepło wspominał nawet gdy jej szczegóły rozmyją się w natłoku nowszych pozycji. Jeśli lubicie gatunek to się nie zawiedziecie :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę