Małżeństwo do poniedziałkuAudio

Z serii: Chapel Springs #4
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców, Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend.

Ryan McKinley usiłował zapomnieć o swojej byłej żonie Abby, a tymczasem kupił dom, o którym ona zawsze marzyła. To był poważny błąd. Mieszkanie samemu w ogromnym, piętrowym budynku przyprawia go o jeszcze większą tęsknotę. Kiedy niespodziewanie dzwonią teściowie w sprawie zbliżającego się przyjęcia z okazji ich trzydziestej piątej rocznicy ślubu w Summer Harbor w stanie Maine, Ryan wierzy, że to sam Bóg daje mu taką szansę.

Abby McKinley tak naprawdę nigdy nie powiedziała rodzinie o rozwodzie. Napięte relacje z ojcem zaowocowały zerwaniem więzi z obojgiem rodziców. Jednak kobieta ulega matce i zgadza się pokonać dzielącą ich odległość, by przyjechać na rocznicową imprezę.

Wtedy pod jej drzwiami zjawia się Ryan, przystojny jak nigdy. Upiera się, że pojedzie do Summer Harbor, z nią czy bez niej, i Abby wie, że nie może mu odmówić. Jej rodzice wciąż nie słyszeli o rozwodzie i on o tym wie. Poza tym Ryan utrzymuje, że chce tylko odwiedzić starego przyjaciela z czasów studiów – kuzyna Abby, Beau, który niedawno stracił ojca.

To tylko jednotygodniowa wycieczka z mężczyzną, który złamał jej serce. Co mogłoby pójść nie tak?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-8194-969-9
  • Lektor: Ilona Chojnowska
  • Wydawca: Storybox
Denise Hunter "Małżeństwo do poniedziałku" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Angelika Jasinska
24 stycznia

Denise Hunter to jedna z tych autorek, które potrafią sprawić, że z pozoru błaha i zwyczajna historia potrafi nas pochłonąć na długie godziny, co wbrew pozorom jest nie lada sztuką. “Małżeństwo do poniedziałku” to piękna opowieść nie o nowej miłości, ale o powolnym powrocie do tej raz już utraconej, o żmudnej drodze do odzyskania zawiedzionego zaufania. Lekka, wzruszająca, emocjonalna. Warto przeczytać, polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę