PoszukiwanaTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.

Jedna z najlepszych książek roku według portalu Bookpage.

Lektura obowiązkowa dla miłośników mrocznych kryminałów psychologicznych, jak również dla wielbicieli współczesnej literatury z elementami grozy i niesamowitości.

Dziewczyna, która powiedziała śmierci NIE

Bibi Blair jest energiczną, wesołą i dzielną młodą kobietą… Tyle, że właśnie dowiedziała się od lekarza, iż został jej rok życia.

Jej odpowiedź brzmi: „Zobaczymy”.

Nagłe ozdrowienie Bibi zadziwia cały świat medyczny. Dziewczynę pochłania jednak obsesja, że została oszczędzona po to, by ocalić także kogoś innego. Kogoś o nazwisku Ashley Bell…

Ale ocalić przed czym? Przed kim? I kim jest Ashley Bell?

Odnalezienie jej staje się dla Bibi obsesją. Wkracza na drogę pełną niebezpieczeństw, zarówno nadprzyrodzonych, jak i zupełnie namacalnych.

Błyskotliwie poprowadzona, porywająca opowieść o fascynującej bohaterce wplątanej w zawiłą, misternie utkaną historię naszpikowaną zwrotami akcji.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 28 stycznia 2020
  • ISBN: 9788376748467
  • Tłumacz: Jacek Spólny
  • Redaktor: Marzena Demska
  • Wydawca: Replika
  • Spis treści
Dean Koontz "Poszukiwana" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Inne książki tego autora

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Deana Koontza i od razu bardzo udane. Książka kompletne mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się, że tak mnie wciągnie! Pełna tajemnic i zagadek fabuła opisująca historię pisarki Bibi Blair, której życie toczyło się wspaniałym, szczęśliwym torem dopóki nie zdiagnozowano u niej raka mózgu. Jednak kobieta pozostając z wyrokiem śmierci zaczyna zdrowieć, a tajemnica tego fenomenu stanowi trzon książki.. Pomimo dużej objętości i krótkich rozdziałów czyta się bardzo wygodnie, w zasadzie chce się jeszcze.. Akcja trzyma w napięciu, byłam bardzo ciekawa zakończenia tej historii. Opowieść zdecydowanie warta przeczytania. Na pewno poszukam innych książek autora do czytania. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę