Oczy ciemności

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Oczy ciemności
Oczy ciemności
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,80  63,84 
Oczy ciemności
Audio
Oczy ciemności
Audiobook
Czyta Andrzej Hausner
39,90 
Szczegóły
Opis książki

Matka szukająca syna i toksyczny sekret, który może zagrozić całemu światu.


Ta podróż otworzy drzwi do najbardziej zabójczej z tajemnic.


Przed rokiem Tina Evans straciła w tragicznym wypadku syna, Danny’ego. Kiedy w końcu udaje jej się pozbierać, by rozpocząć nowe życie, na tablicy w dawnym pokoju Danny’ego pojawiają się dwa słowa, które wywracają jej świat do góry nogami:


NIE UMARŁ


Czy to czyjś ponury żart? Czy coś o wiele gorszego?


Zdesperowana matka podejmuje dochodzenie, które wzbudza zainteresowanie tajnej agencji rządowej. Na Tinę i jej partnera zaczynają polować bezwzględni zabójcy, którzy zrobią wszystko, aby świat nie odkrył prawdy pogrzebanej głęboko pod ziemią. Bo utrzymanie tej tajemnicy za drzwiami laboratorium jest warte każdej ceny. Także ceny życia – mężczyzny, kobiety… a nawet dziecka.


Wirus "Wuhan 400'', który pojawił się w książce Koontza prawie 40 lat temu, wzbudził ogromne zainteresowanie całego świata. Czy pisarz przewidział, co się wydarzy? Niektórzy wysunęli teorie spiskowe, że być może rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus ma być nową bronią biologiczną. W rzeczywistości nie ma nic wspólnego z wirusem z książki, ale zbieżność nazw i miejsca jest zaskakująca. Pisarza zapewne zainteresował fakt, że w chińskim mieście Wuhan w latach 50. XX został założony ośrodek badawczy, Wuhan Institute of Virology, który prowadził zaawansowane prace właśnie nad wirusami.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 maja 2020
  • ISBN: 978-83-8215-062-9
  • Redaktor: Robert Waliś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Dean Koontz "Oczy ciemności" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Oczy ciemności
Audiobook
Czyta Andrzej Hausner
39,90 
Walentyna Golomb
02 listopada 2020

Muszę przyznać na wstępie, że nie jestem zwolenniczką książek o zjawisku paranormalnym, raczej staram się unikać takich pozycji ale tu totalny wyjątek. I zaskoczenie! Oczy ciemności to mieszanka thrillera, kryminału, sensacji i pełna wątków paranormalnych lektura i dlatego jestem w mega szoku, że tak mi się spodobała. Nie ma miejsca na nudę. Akcja rozpoczyna się już od pierwszej strony, a z każdą kolejną jest coraz lepiej! Zakończenie – bomba! Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę