Oczy ciemnościAudio

Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Oczy ciemności
Oczy ciemności
Oczy ciemności
E-book
39,90
Szczegóły
Opis książki

Matka szukająca syna i toksyczny sekret, który może zagrozić całemu światu.


Ta podróż otworzy drzwi do najbardziej zabójczej z tajemnic.


Przed rokiem Tina Evans straciła w tragicznym wypadku syna, Danny’ego. Kiedy w końcu udaje jej się pozbierać, by rozpocząć nowe życie, na tablicy w dawnym pokoju Danny’ego pojawiają się dwa słowa, które wywracają jej świat do góry nogami:


NIE UMARŁ


Czy to czyjś ponury żart? Czy coś o wiele gorszego?


Zdesperowana matka podejmuje dochodzenie, które wzbudza zainteresowanie tajnej agencji rządowej. Na Tinę i jej partnera zaczynają polować bezwzględni zabójcy, którzy zrobią wszystko, aby świat nie odkrył prawdy pogrzebanej głęboko pod ziemią. Bo utrzymanie tej tajemnicy za drzwiami laboratorium jest warte każdej ceny. Także ceny życia – mężczyzny, kobiety… a nawet dziecka.


Wirus "Wuhan 400'', który pojawił się w książce Koontza prawie 40 lat temu, wzbudził ogromne zainteresowanie całego świata. Czy pisarz przewidział, co się wydarzy? Niektórzy wysunęli teorie spiskowe, że być może rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus ma być nową bronią biologiczną. W rzeczywistości nie ma nic wspólnego z wirusem z książki, ale zbieżność nazw i miejsca jest zaskakująca. Pisarza zapewne zainteresował fakt, że w chińskim mieście Wuhan w latach 50. XX został założony ośrodek badawczy, Wuhan Institute of Virology, który prowadził zaawansowane prace właśnie nad wirusami.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8215-001-8
  • Lektor: Andrzej Hausner
  • Redaktorzy: Maria Frąc, Robert Waliś
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Dean Koontz "Oczy ciemności" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Oczy ciemności
E-book
39,90

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę