Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
Tekst
Ego vs Ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
E-book
24,90 
Szczegóły
Opis książki

Gdy myślę o przyszłości, wyobrażam sobie siebie u schyłku życia zadającego pytanie: Jak chciałbym zostać zapamiętany? Potem działam. — D. Piątkowski


Wierzę, że osiąganie wybitnych rzeczy to kwestia wyboru. Odkąd podjąłem tę decyzję, osiągnąłem w ciągu dwóch lat więcej niż większość ludzi przez całe życie. Każdego dnia musiałem mierzyć się z samym sobą, pokonywać autodestrukcyjne myśli, emocje i nawyki – napędzane przez ego. Zwyciężając wewnętrzną wojnę zrozumiałem, że to, kim jestem, jakie mam umiejętności i co osiągnę zależy tylko i wyłącznie ode mnie.


Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość.


Dziś wiem, że każdy ma w sobie moc, by wieść nadzwyczajne życie. Wiem, bo sam osiągnąłem wiele sukcesów. Wiem, bo zrealizowałem je świadomie i z premedytacją. Wierzę, że książka ta pomoże i Tobie to zrozumieć, a przede wszystkim pozwoli Ci uwierzyć w siebie. Mam ogromną przyjemność i zaszczyt podzielić się w tej książce wskazówkami oraz moją drogą do sukcesu osobistego, duchowego i finansowego.


Jeżeli gdzieś głęboko wierzysz, że musi być coś więcej niż zwykłe życie i stać Cię na więcej – ta książka jest dla Ciebie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-65590-00-8
  • Lektor: Dawid Piątkowski
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Dawid Piątkowski "Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Ego vs Ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
E-book
24,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę