Successio

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Julian Nowak jest na pozór przeciętnym człowiekiem. Dorobił się sporego  majątku na zagranicznych kontraktach i czasem spędza czas w Polsce,  gdzie posiada dom w małym miasteczku. Pewnego dnia ktoś usiłuje go  zabić, lecz udaje mu się ujść z życiem. Śledztwo w tej sprawie  prowadzone jest nieudolnie, a wszystko wskazuje na to, że zabójcy nadal  czają się gdzieś za jego plecami. Julian, aby przeżyć, sam musi postarać  się rozwikłać zagadkę. Pomagają mu w tym były policjant i młoda pani  adwokat. Im więcej odkrywają, tym sprawa staje się bardziej zagmatwana i  nieprawdopodobna. Czy to możliwe, żeby nic nieznaczący, szary człowiek  stał się celem tajnej organizacji, która upatruje w nim kogoś więcej niż  tylko spawacza rur na platformach wiertniczych? Kim naprawdę jest  Julian Nowak i jakie jest jego przeznaczenie?


 Dawid Niemiec – urodzony w roku 1977 w Katowicach, absolwent Technikum  Kolejowego w Gliwicach, pracował na kolejach w Polsce, Anglii i  Emiratach Arabskich.

 W 2004 roku zadebiutował wydanym przez Bibliotekę Śląską tomikiem wierszy „Podpalanie miasta”.

 Publikował także prozę i poezję na łamach tygodnika „Śląsk”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
Dawid Niemiec "Successio" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę

Inne książki tego autora