3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

UKRYTY PŁOMIEŃ

Tekst
Z serii: Kroki Wiary
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.


Abigail traci wszystko i nie ma zbyt dużych szans na normalne życie. Gdy odkrywa, kim jest Mesjasz i dołącza do Jego wyznawców, odnajduje też nowy cel i sens życia. Może jednak czeka ją dobra przyszłość? Tymczasem coraz większe prześladowania rozpraszają rozrastającą się grupę chrześcijan „aż po krańce ziemi”. A Abigail grozi małżeństwo z niewłaściwym mężczyzną.


O rękę ślicznej Abigail zabiega dwóch zalotników. Jeden jest owdowiałym bogatym kupcem szukającym matki dla swoich dzieci. Drugi zaś to rzymski żołnierz, Linuks, zauroczony wdziękiem i urodą dziewczyny, który mógłby zaoferować jej bezpieczeństwo, a może nawet miłość, której ona tak bardzo pragnie. Jednak żaden z tych dwóch nie podbija jej serca. Szczepan, jeden z przywódców wśród wierzących, posiada charakter oraz wiarę, które głęboko poruszają Abigail, lecz z powodu śmiałego głoszenia na jego życie szykowany jest zamach. Czy wiara i odwaga Abigail ostaną się w obliczu bólu nie do opisania?


Wtedy, w sposób zupełnie niespodziewany, pojawia się promyk nadziei.


Książka nawiązuje do wydarzeń i postaci z tomu 1 - Śledztwo Setnika - ale stanowi odrębną historię więc lektura będzie fascynująca zarówno dla osób, które już znają tą serię jak i tych, które będą zaczynać od tego tomu.


Seria Kroki Wiary:

ŚLEDZTWO SETNIKA

UKRYTY PŁOMIEŃ

DROGA DO DAMASZKU (premiera 2020)

O autorach

Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).


Davis Bunn

Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 22 marca 2020
  • ISBN: 978-83-955619-0-0
  • Redaktor: Małgorzata Wołochowicz
  • Wydawca: Psalm18.pl
  • Spis treści
Davis Bunn "UKRYTY PŁOMIEŃ" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę