Śledztwo Setnika

Audio
Z serii: Kroki Wiary
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Śledztwo Setnika
Tekst
Śledztwo Setnika
E-book
29,99 
Szczegóły
Opis książki

Śledztwo Setnika - Janette Oke & Davis Bunn 


  Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.

Setnik Alban, dowódca garnizonu w Galilei, żywi ambicje, by pewnego dnia zostać przywódcą w samym Rzymie. Chcąc dowieść swej wartości, podejmuje się niezwykłego zadania, w którym zaryzykuje swoją karierę, przekonania, a nawet życie.


Lea zostaje wysłana do domu Poncjusza Piłata, gdy bogactwo i wpływy jej rodziny zostały na zawsze utracone. Jej bliscy oczekują, że Piłat zaaranżuje jej małżeństwo. Jednak mimo pięknego oblicza i dobrej pozycji narzeczonego Lea uważa, że los żony setnika jest gorszy niż śmierć.

Zagadka zaginionego ciała pewnego Rabbiego jednoczą Leę i Albana w poszukiwaniu odpowiedzi na te same pytania. To, co odkrywają, zmienia wszystko w ich życiu.


AUTORZY


Janette Oke

Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek, między innymi sześciotomowej powieści Głos serca (na jej podstawie nakręcono serial).


Davis Bunn

Czterokrotny zdobywca nagrody Christy Award, bestsellerowy autor książek sprzedanych w ponad 7 milionach nakładu w 20 językach.Czyta: Wojciech Stolorz

Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jeszcze na studiach zagrał rolę Konrada oraz Maski w przedstawieniu „Wyzwolenie” nominowanym do Złotej Maski. Występuje również w znanym musicalu Piloci.


Świetna historia, kapitalnie nagrana przez aktora teatralnego Wojciecha Stolorza, znanego z musicalu Piloci. Doskonały historia do słuchania w długiej podróży.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-953838-0-9
  • Lektor: Wojciech Stolorz
  • Wydawca: Psalm18.pl
  • Spis treści
Davis Bunn "Śledztwo Setnika" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Śledztwo Setnika
E-book
29,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę