DROGA DO DAMASZKU

Tekst
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
DROGA DO DAMASZKU
DROGA DO DAMASZKU
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 99,98  79,98 
Audio
DROGA DO DAMASZKU
Audiobook
Czyta Wojciech Stolorz
49,99  35,49 
Szczegóły
Opis książki

Fascynująca opowieść osadzona w dramatycznych wydarzeniach u zarania chrześcijaństwa.Pierwsi chrześcijanie uciekają przed prześladowaniami. Ich głównym ciemiężycielem jest fanatyczny młody faryzeusz, który nie zdaje sobie sprawy, że nieświadomie wspiera Boży nakaz szerzenia prawdy „aż po krańce ziemi”.


Julia ma wszystko, co można kupić za pieniądze, mimo to ona i jej matka są traktowane gorzej niż obywatele drugiej kategorii. Gdy dziewczyna odkrywa tajemnicę, jaką przez lata skrywał jej grecki ojciec, jest załamana. Jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania.


Brat Abigail, Jakub, próbuje odkryć swoje własne miejsce jako chrześcijanin. Czy to oznacza zrezygnowanie z euforii i przygód związanych z jego dotychczasowym zajęciem jako strażnika karawan? Zatrudniony do ochrony karawan bogatego kupca na tajemniczym Szlaku Kadzidłowym, Jakub przekazuje również listy i wiadomości między społecznościami wierzących rozrzuconymi po całym kraju. Jest zaniepokojony, gdy dowiaduje się, że Julia również jest kurierem. Czy będą umieli odłożyć na bok wzajemny brak zaufania dla dobra wspólnej misji?


Niewiarygodne spotkanie na drodze do Damaszku niesie za sobą konsekwencje mające wpływ na znacznie więcej niż tylko życie Jakuba i Julii.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 lipca 2020
  • ISBN: 978-83-955619-6-2
  • Redaktor: Małgorzata Wołochowicz
  • Wydawca: Psalm18.pl
  • Spis treści
Davis Bunn "DROGA DO DAMASZKU" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
DROGA DO DAMASZKU
Audiobook
Czyta Wojciech Stolorz
49,99  35,49 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę