Jak zdradzają PolacyAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Szokująca opowieść o pracy prywatnego detektywa, który śledzi zdradzających.

Zdrada, czyli drugie życie. Każdy o tym słyszał. Niektórzy to zrobili. A są i tacy, którzy się w tym wyspecjalizowali. I wtedy pomóc może tylko detektyw.

Czasami romans bywa jeden i krótki, a czasami skłania ludzi do zorganizowania sobie długiego, alternatywnego, równoległego życia. Czasami zdradzany małżonek ma pewność, że partner jest nieuczciwy, a czasami tylko podejrzenie. Bohater książki Dariusz Korganowski przekonuje, że wtedy należy rozważyć wizytę u profesjonalnego prywatnego detektywa. Tylko w ten sposób dowody, będą miały sprawczą moc procesową i zostaną uwzględnione przez sąd na przykład w trakcie sprawy rozwodowej.

Facet, który piętnaście lat miał drugą rodzinę, romans w korporacji, ksiądz nieuznający celibatu, przyjaciółka domu, która zastępowała żonę czy szwagier sypiający z żoną brata – autentyczne historie i brak tematów tabu.

Czy istnieje zdrada doskonała? Podobno nie, ale «Jak zdradzają Polacy» zawiera cały szereg wskazówek dla obu stron – zdradzających i zdradzanych. Jakie ślady zostawia zdradzający, czego nie widzi zdradzany i dlaczego detektyw musi być też psychologiem?

Nieocenzurowana opowieść, po której zastanowisz się, czy zdradzić i jak nie być zdradzanym…

I czy zawsze otwierać drzwi dostawcy pizzy…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 maja 2021
  • ISBN: 9788726804744
  • Lektor: Maciej Więckowski
  • Wydawca: Saga Egmont
Zuzanna Szulc "Jak zdradzają Polacy" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę