Chłodnictwo i klimatyzacjaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Przedstawiamy kolejne, 4. wydanie bestsellerowego podręcznika dla studentów uczelni technicznych „Chłodnictwo i klimatyzacja”. Tematyka ta mieści się w obszarze tematycznym nazywanym COWK – ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja (chłodnictwo), wykładanym m.in. na kierunkach energetyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn.


Publikacja stanowi bogate i zaktualizowane kompendium wiedzy o rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.


Dużą jej zaletą jest fakt przedstawienia często skomplikowanych w treści w sposób przystępny, w formie zwartego kompendium z przystępnym językiem.


Autorzy tej publikacji to specjaliści w zakresie nauki o chłodnictwie i klimatyzacji: Dariusz Butrymowicz, Kamil Śmierciew, Jerzy Gagan oraz Kazimierz Gutkowski.


Publikację tę kierujemy zarówno do studentów kierunków takich jak: inżynieria środowiska, energetyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo i architektura (przedmioty: wentylacja i klimatyzacja, chłodnictwo i pompy ciepła, systemy klimatyzacji, wymiana ciepła pompy ciepła, technika cieplna i pokrewne), jak również do praktyków: projektantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, inżynierów z tej branży, zakładów produkcyjnych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 02 grudnia 2020
  • ISBN: 978-83-01-21572-9
  • Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Spis treści
Jerzy Gagan "Chłodnictwo i klimatyzacja" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę