Złe spojrzenia

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W Boże Narodzenie na cmentarzu za kościołem ktoś brutalnie morduje jedenastoletniego ministranta. Policja długo nie może znaleźć winnego, ale miejscowi wydali już własny wyrok i niemal zlinczowali młodego wikarego – są pewni, że to on dopuścił się zbrodni. Kto zabił syna bogatego biznesmena i czy ksiądz, który spędzał z chłopcem podejrzanie dużo czasu, rzeczywiście jest tak niewinny, jak twierdzi?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 18 listopada 2019
Daria Orlicz "Złe spojrzenia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Eliza Pniewska
16 kwietnia 2020

"Złe spojrzenia" to piąty i póki co ostatni tom serii pt. «Stracone dusze», napisanej przez Katarzynę Misiołek, ukrytą pod pseudonimem Daria Orlicz. W tej części wątkiem pierwszoplanowym jest morderstwo ministranta z zamożnej rodziny – Kornela Dąbrowskiego i oskarżony o molestowanie chłopaka ksiądz. Wątkiem drugoplanowym jest obyczajowość i życie w nadmorskim miasteczku, a także codzienne sprawy miejskiej policji, czyli Arka Wilka, Wojtka Kicińskiego, Hanny Piaseckiej i Aleksandry Florczyk. Płaszczyzny fabularne płynnie przeplatają się ze sobą i tworzą ciekawą kompozycję, dzięki której powieść nie zwalnia na akcji i ciekawi. Nietuzinkowe śledztwo i świetni bohaterowie. Kolejna odsłona powieści Darii Orlicz wciągnęła mnie i dostarczyła wielu wrażeń. Warto przeczytać.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę