Oskar i pani Róża Erica-Emmanuela Schmitta

PDF
Streszczenie. Analiza. Interpretacja
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Rzetelne i przystępnie napisane opracowanie lektury, m.in. szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów (Oskara, pani Róży, Peggy Blue i innych), krótka biografia autora, plan wydarzeń, wyjaśnienie znaczenia tytułu, ważne cytaty, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówka. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Opracowanie konsultowane z nauczycielem języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 24 lipca 2019
  • ISBN: 978-83-7774-522-9
  • Całkowity rozmiar: 4 MB
  • Całkowity liczba stron: 63
  • Rozmiar stron: x мм
  • Wydawca: Literat
Danuta Anusiak "Oskar i pani Róża Erica-Emmanuela Schmitta" – pobierz w formacie pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Opracowania lektur»
Ferdydurke Witolda Gombrowicza. Streszczenie, analiza, interpretacja
Opowiadania Idy Fink. Streszczenie, analiza, interpretacja
Lalka Bolesława Prusa. Streszczenie, analiza, interpretacja
-5%
Wisława Sadlowska
21 grudnia 2020

"Oskar i Pani Róża" to książka, do której często wracam. Jest to wzruszająca i mądra opowieść, która za każdym razem wzbudza we mnie wiele emocji i nie pozwala mi obojętnie przejść obok siebie. Byłam jednak ciekawa bardziej profesjonalnej analizy tego utworu, dlatego sięgnęłam po opracowanie Danuty Anusiak. Opracowanie to zawiera nie tylko dokładną analizę utworu z cytatami i charakterystykę bohaterów, ale rozwija także motywy i zagadnienia poruszane przez autora. Jestem zadowolona z tego opracowania, choć oczywiście nic nie zastąpi mojej subiektywnej, niezwykle pozytywnej pinii na temat tego dzieła. Z całego serca polecam książkę, jak i analizę Danuty Anusiak po lekturze, aby jeszcze lepiej poznać co autor miał na myśli.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę