Projekt PrawdaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Czcionka:Mniejsze АаWiększe Aa


Spis treści

Karta redakcyjna

Recenzje

Dedykacja

PROJEKT PRAWDA

Podziękowania

Przypisy

Tytuł oryginału: The Truth Project

Copyright © 2020 by Dante Medema. All rights reserved.

Copyright © 2021 for the Polish edition by Media Rodzina Sp. z o.o.

Projekt okładki, skład i łamanie

Radosław Stępniak

Zdjęcia na okładce

Shutterstock

Wszelkie prawa zastrzeżone. Przedruk lub kopiowanie całości albo fragmentów książki – z wyjątkiem cytatów w artykułach i przeglądach krytycznych – możliwe jest tylko na podstawie pisemnej zgody wydawcy.

ISBN 978-83-8008-949-5

Media Rodzina Sp. z o.o.

ul. Pasieka 24

61-657 Poznań

tel. 61 827 08 50

www.mediarodzina.pl mediarodzina@mediarodzina.pl

Konwersja: eLitera s.c.

.

W powieści wykorzystano fragmenty:

William Shakespeare, Kupiec wenecki

w przekładzie Józefa Paszkowskiego

William Shakespeare, Wszystko dobre, co się dobrze kończy

w przekładzie własnym tłumaczy

William Shakespeare, Henryk VI

w przekładzie Leona Ulricha

William Shakespeare, Sen nocy letniej

w przekładzie Leona Ulricha

William Shakespeare, Król Lear

w przekładzie Leona Ulricha

Wspaniały, oszałamiający, prowokujący do myślenia debiut pełen miłości, przyjaźni, relacji rodzinnych i prawdziwej historii o dojrzewaniu. Piękne teksty, cudowne postaci, wzruszająca opowieść... Z całego serca polecam!

PAULINA KALETA @readingmylove

Projekt Prawda to historia wyjątkowa i jedna z najpiękniejszych, jakie czytałam. Nigdy nie byłam tak urzeczona i przywiązana do postaci jak w tej książce, a autorka wyprowadziła mnie, jako czytelnika, znacznie ponad słowa. Polecam!

EDYTA GIERSZ @motheroftworeads

Czy zdarza Ci się, że czujesz się tak samotny, że wydaje ci się, iż jesteś jedyną osobą na świecie i nikt Cię nie rozumie? Projekt Prawda to opowieść o przyjaźni, miłości i rodzinie, ale przede wszystkim o tożsamości, napisana tak autentycznym językiem, że odczuwasz każde jej słowo.

SANDRA SIWAK @sunreads1

Piękno każdej historii objawia się w prawdzie. Ta powieść taka właśnie jest. Piękna w swoim bólu, piękna w swoim upadku. Niesamowita w tych wszystkich uczuciach, które ukrywa w wersach i strofach. Niesamowita w tym, jak szybko skrada serca, jak szybko przez nią na policzkach pojawiają się łzy.

KAROLINA SALAWA @skryta.recenzja

Wędrując wzrokiem przez zapisane białym wierszem kartki czułam dreszcze, bo osobiste i pełne emocji zapiski Cordelii ogromnie mnie poruszyły. Projekt Prawda w niekonwencjonalny sposób ukazuje trudy życia i wątpliwości rodzące się w sercu bardzo wrażliwej nastolatki, która szukając swojego miejsca we wszechświecie, wpada w sam środek kłamstwa.

EMILIA KANABAJ @magical_bookcase_

W chwili gdy zaczęłam czytać książkę, zakochałam się. W słowach, w formie, w ocenie emocji zalewających głowę i serce. Projekt Prawda trafia do najgłębszych zakamarków serca i wygodnie się w nim rozsiada; to historia, którą musisz poznać!

MARTYNA ADAMSKA @restless__spirit_

Nikt nie potrafi odczuwać bólu tak, jak nastoletnie, zbuntowane serce, dla którego każdy cios jest podwójny. Projekt Prawda to pełen pięknych słów zbiór myśli i uczuć, a przy tym lekcja pokory dla tych, którzy myślą, że kłamstwo nigdy nie wyjdzie na jaw.

MARTA DOBRZYŃSKA @misera_ble

Od zawsze byłam wrażliwą osobą, ale ta powieść otworzyła te zakamarki mego serca, których nikt nigdy jeszcze nie obudził. Nietypowe wykonanie i cudowna dawka emocji. Piękna, dojrzała, przejmująca.

MALWINA BURS @zaczytana_tak_po_prostu

To powieść, która zniszczy, zbuduje na nowo i da nadzieję na lepsze jutro. Nie ma wyrażenia, które określi, jak ta książka jest dobra. Jej nietypowa forma przekaże tyle różnych emocji, że na długo pozostanie w pamięci. Porusza wiele trudnych i ważnych tematów dla większości osób. To lektura obowiązkowa dla każdego!

PAULINA BALCERZAK @miasto.ksiazek

Jak wielki wpływ na nas samych może mieć nasze pochodzenie? Cordelia wyruszy w podróż, w której będzie szukała odpowiedzi dotyczącej własnej tożsamości. To nie będzie łatwa droga, ale lekcja, jaką z niej wyciągnie, warta będzie każdej ceny. To książka nie tylko dla nastolatków, każdy rodzic powinien ją przeczytać. Wyjątkowa forma powieści pochłania bez reszty.

JOANNA ĆWIERTKA @panda_zksiazka_

Kiedy czujemy, że brakuje jakiejś części nas, nic nie zdoła nas powstrzymać przed poznaniem prawdy. Nietypowa historia o niezastąpionej sile rodziny, miłości i szansie na lepsze jutro. Prawdziwa i bolesna. Smutna, ale szczera. Po prostu piękna, jak Cordelia.

KAMILA ORŁOWSKA @camilleshade

Czytając tę książkę, odniosłam wrażenie, że w dłoniach trzymam serce Cordelii – wrażliwe, zranione, spragnione akceptacji i...szukające odpowiedzi na pytania, które dręczą każdego z nas. Projekt Prawda to niesamowita i bardzo intymna podróż w głąb duszy zagubionej nastolatki.

MONIKA SYGO @onalubi

Historia, która porusza subtelnością i dociera w najgłębsze zakamarki serca. Jest doskonałym przykładem na to, że niewielka liczba słów może nieść ze sobą ogromne znaczenie. Polecam wszystkim wrażliwym duszom szukającym ukojenia.

DOMINIKA JACHIMOWSKA

booksofsouls.blogspot.com

Czy każda książka musi być taka sama? Otóż nie! Projekt Prawda to historia napisana zupełnie inaczej. Lekka, pełna humoru i niosąca mądre przesłanie. Uwaga! Nadchodzi Cordelia i jej projekt.

ZOFIA SOWACKA @tu_czyta_sie

Brak poczucia przynależności do rodziny oraz poszukiwanie przyczyny takiego stanu to trudny i często bardzo skomplikowany temat. Dante Medema przekazała go w lekki, ale jednocześnie intrygujący i nieszablonowy sposób. Projekt Prawda to wartościowa powieść, która zostanie w moim sercu na długi czas.

KAROLINA SYC @kiiki.books

Czasami lepiej nie znać prawdy, bo może się ona okazać straszna w skutkach. Projekt Prawda od Dante Medemy pokazuje, że życie nie jest bajką, ale nasze decyzje mogą sprawić, że będzie miała ona szczęśliwe zakończenie.

EMILIA ZARĘBA @podrugiejstronieokladki

Projekt Prawda to wyjątkowa książka, która przykuwa uwagę nie tylko cudowną fabułą, ale również fantastyczną formą. To pozycja całkowicie wyróżniająca się na tle innych historii dla młodzieży – niezwykle dojrzała i piękna, a jednocześnie tak bardzo prawdziwa. Poznanie jej było dla mnie niesamowitym doświadczeniem.

KATARZYNA KOŁCZ @kath_parker

Nie sądziłam, że ta książka poruszy mnie aż tak bardzo. Poetycka powieść składa się z urywków nastoletniej codzienności – SMS-ów, e-maili czy wierszy. Każda z ukazanych w nich emocji jest boleśnie prawdziwa, a stworzeni przez Dante Medema bohaterowie z pewnością zostaną ze mną na długo.

ANIA PLESIŃSKA @bibliotekara.blog

Piękny i wyróżniający się debiut o poszukiwaniu, bólu, przynależności i przede wszystkim o tym, gdzie znajdujemy miłość. Autorka nie boi się różnorodności! Od wielokulturowości przez #girlpower i wątki LGBTQ+ w cudowny sposób opowiada historię pełną emocji, którą porywa i zostaje w pamięci! Ważna pozycja tego roku, która podaje prawdziwą definicję słowa „rodzina”.

GABRIELA WÓJTOWICZ @bookadriela

Projekt Prawda to zadziwiająca formą i zachwycająca treścią literatura młodzieżowa, od której nawet dorośli nie będą mogli się oderwać. W końcu każdy z nas kiedyś przeżywał to, co główna bohaterka Cordelia – stres związany z zakończeniem szkoły, nowa miłość i rozterki sercowe. Ale nie każdy w tym trudnym okresie mierzył się jak Cordelia z załamaniem całego świata, w którym dotychczas dorastał. Projekt Prawda to naprawdę wyjątkowa rzecz!

ALEKSANDRA ŻUREK @pop.books

Jeszcze nigdy w swoim życiu czytelniczym nie natrafiłam na tak niesamowitą książkę, która w nowoczesny sposób ukazuje różne problemy młodzieży. Projekt Prawda pretenduje do miana bestselleru na rynku wydawniczym.

MARIKA CIOK @bibliotekaslow

Projekt Prawda to głęboko poruszająca opowieść z pięknym i dającym do myślenia przesłaniem. Książka z oryginalną formą, którą pokochasz od pierwszych stron. Najlepsza książka tego roku? Właśnie trzymasz ją w rękach.

KORNELIA LIPIŃSKA @slodka_ksiazka

Dante Medema udowadnia, że literatura młodzieżowa wciąż może zaskoczyć. Że zabawa formą może urozmaicić lekturę, wydobywając przy tym najważniejsze emocje targające bohaterami. Że historię można opowiedzieć w nieoczywisty sposób i że warto być odważnym w zetknięciu ze sztuką.

 

KAMILA KAPŁONIAK @czytajacamewa

Wzruszająca opowieść o potrzebie odnalezienia siebie, gdy wszystko wokół wydaje się fałszem. Ta historia najpierw roztrzaska Wam serca, by potem skleić je nadzieją, wypełnić zrozumieniem i dać wiarę w pomyślne zakończenia.

ANNA MAĆKOWIAK @annie.books.pl

Chwytająca za serce opowieść o dorastaniu w każdym znaczeniu tego słowa. Historia, w której szukając siebie trzeba uważać, by nie stracić tych, których kochamy. Na kartach tej książki nie znajdziecie zwykłej młodzieżówki, tylko wiersz pisany do Was samych, tak naprawdę o każdym z nas. Czytajcie, zakochujcie się i myślcie o niej, bo zdecydowanie warto.

ANIA KOUBA @zakaz_czytaAnia

Po lekturze tej książki mogę śmiało powiedzieć, że jest ona niestandardowa. Składa się̨ z maili, wiadomości tekstowych i wierszy. Poruszająca historia w nieco innym wydaniu! Polecam!

DOMINIKA SALIK @_book_scarf_

Ta książka nie przypomina książek, z jakimi zwykle ma się do czynienia. Jest piękna w sposób, którego nie da się nazwać ani wyrazić żadnymi słowami. Żeby to dostrzec, trzeba ją po prostu przeczytać

MARTA KRÓL @oceniam_po_opisie

Projekt Prawda to coś nowego w literaturze młodzieżowej. Historia pisana prozą wierszowaną daje świeżość i odmienność, pozwala nam spojrzeć precyzyjniej, a zarazem głębiej na towarzyszące głównej bohaterce emocje. Warto sięgnąć po tę książkę.

GABRIELA SZEJMO @bookmaania

Projekt Prawda to piękna, pełna emocji historia opowiedziana w wyjątkowy sposób. Utkana z esemesów, e-maili i wierszowanej narracji podróż prowadzi główną bohaterkę drogą pełną łez i cierpienia ku odkryciu własnej tożsamości, zagubionej w wyniku rodzinnych kłamstw, sekretów i zdrady.

JOANNA WIĘCKOWSKA-TRZYSZKA @wrotkaczyta

Nietypowa forma, jednak pragnienie przynależności i pasowania do tego jednego miejsca na ziemi jest tak bardzo znane każdemu z nas. Projekt Prawda to historia trudna i bolesna, a jednocześnie niezwykle wartościowa. Historia o kłamstwach, tajemnicach i o tym, jak poukładać życie na nowo, gdy wszystko, co znane, nagle staje się zupełnie obce.

AMANDA TRUSKOLAWSKA @amanda.says

Czytając Projekt Prawda czułam się tak, jakbym zgłębiała najskrytsze myśli bohaterki. Wystarczyło kilka prostych słów zebranych w niezwykłą formę, abym utonęła w oceanie emocji i wzruszeń.

ZOFIA SZCZERBIŃSKA @zofiawkrainieksiazek

Ja: Dante Medema przedstawia historię, która mogłaby spotkać każdego z nas.

Delia: Ale robi to w niebanalny sposób! Było wiele śmiechu, ale także łez.

Ja: Projekt Prawda chyba wiele Cię nauczył?

Delia: Przekonałam się, że zawsze należy słuchać własnego serca, doceniać to, co się ma, i że nie warto zmieniać się dla kogoś innego.

MARIA BIELICKA @zapach.ksiazki

Wyjątkowa opowieść o poszukiwaniu swojej życiowej drogi, a także zmaganiu się z przeciwnościami losu. Na szczęście na końcu odnajdziemy światło, które nas poprowadzi w odpowiednim kierunku. Książka dla każdego, kto znajdzie choć chwilę na marzenia.

ALEKSANDRA BOGUSKA @bookolover_

Projekt Prawda to napisana w niecodziennej narracji droga ku poznaniu siebie, ale to także próba ustalenia własnych korzeni, utożsamienia się z nimi i zrozumienia wartości rodziny w życiu młodego człowieka. Polecam tę niezwykłą książkę zarówno młodym, jak i tym nieco starszym czytelnikom.

MARIA GOŁDA @ksiazka.w.pigulce

Projekt Prawda to potężny ładunek emocjonalny ubrany w delikatną i niepozorną formę. Odkryj z Cordelią prawdę i wyrusz w podróż w poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości!

NATALIA GAWROŃSKA @nattrook

Ta książka to coś więcej niż kolejna młodzieżówka czy romans, to piękna wierszowana historia o odkrywaniu siebie, sile przyjaźni, stracie oraz docenianiu ludzi, którymi się otaczamy, szczególnie tych najbliższych. Czytając ją, wzruszałam się, śmiałam i przy okazji poszukiwałam siebie.

IGA CHOROMAŃSKA @czytelnisko

Udaj się w podróż poszukiwania własnej tożsamości wraz z główną bohaterką. To minimalistyczna historia, która zachwyca. Absorbuje każdą myśl pojawiającą się podczas czytania. Tu liczy się treść. Polecam!

BARBARA BANDYK @zaczytana.book Niezwykle przejmująca historia niezwykłej dziewczyny.

Ta książka to wybuchowa mieszanka emocji!

ZOFIA BAGIŃSKA Dziennik książkoholiczki

Debiut Dante Medemy to subtelna, ale jednocześnie pełna emocji historia o wchodzeniu w dorosłość i odkrywaniu własnego ja, która nie raz wzruszy Was i rozbawi, a także sprawi, że poezja nie będzie się wam dłużej kojarzyła wyłącznie z nudną lekcją w szkole.

KATARZYNA BIESZCZAD @katkareads

Debiut Dante Medemy ożywia i nadaje barwy kotłującym się w nastoletniej narratorce emocjom poprzez piękne strofy wierszy, równocześnie zabierając czytelnika w melancholijną i dramatyczną podróż przez istną burzę uczuć i doświadczeń. Projekt Prawda to liryczna opowieść o odkrywaniu swojej tożsamości i relacjach rodzinnych, które są tak ważne dla dorastających nastolatków.

JOANNA CIESIELKA sherry-stories.blogspot.com

Poznajcie Cordelię, której życie wywraca się o sto osiemdziesiąt stopni. Książka zaskakuje nie tylko historią, ale także sposobem, w jaki została napisana. Dajcie się zaskoczyć – gorąco polecam.

AGNIESZKA ROWKA @zlotowlosa.i.ksiazki

Takiej książki jeszcze nie czytałam. Projekt Prawda zaskakuje swoją formą, ponieważ w głównej mierze składa się z wierszy, zapisów rozmów i maili. Ta krótka historia na pewno zostanie wam w pamięci na dłużej.

ALEKSANDRA STOLARSKA @withwords_alexx

Projekt Prawda to urocza opowieść o tym, jak wielką rolę w życiu każdego człowieka odgrywa rodzina. W tej książce znajdziecie piękne, liryczne spojrzenie na to, co nas kształtuje, a także desperackie poszukiwania własnej tożsamości. To książka warta spędzonej z nią każdej chwili.

AGATA WRÓBLEWSKA @snieznooka

Wiele aspektów składa się na wyjątkowość Projektu Prawda. Niestandardowa, poetycka forma, wspaniali bohaterowie i miłość o różnorodnych odcieniach. Ta powieść zabiera czytelnika w emocjonalną podróż – przygotujcie się więc na zdradę i przebaczenie, odkrywanie sekretów, ale przede wszystkim na trudną drogę w poszukiwaniu „prawdziwego ja”.

IZABELA NESTIORUK @nesti.czyta

Daj się porwać poruszającej, opowiedzianej w nowatorski sposób historii nastolatki, której świat niespodziewanie wywraca się do góry nogami. To mocna, przenikliwa, szczera i autentyczna lektura. Pełna chaotycznych uczuć, skomplikowanych relacji rodzinnych i nastoletniej miłości. Wciąga, przenika przez skórę i wzbudza emocje, z których istnienia nie zdawałeś sobie sprawy. Gorąco polecam!

MONIKA MALISZEWSKA @maitiri_books

Projekt Prawda to głęboka i rozkładająca na łopatki w swojej prostocie i oryginalności powieść. Nie dacie rady odłożyć jej na bok, dopóki nie przewrócicie ostatniej strony. Po prostu takiej książki jeszcze nie czytaliście!

KATARZYNA POŚREDNIK @zmora.czytelnicza

Myśląc o książce na usta cisną mi się same superlatywy. Pochłonęłam całą w jedną noc i czułam wielki niedosyt. Nie jest to książka, która po przeczytaniu uleci gdzieś z waszej głowy, a zostanie w myślach na długi okres. Wzruszająca historia o poszukiwaniu siebie, ogromnie polecam.

ALEKSANDRA ZAWADZKA @podrozdokrainyksiazek

Dante Medema stworzyła oryginalną, poruszającą i dojrzałą opowieść, zadziwiającą nietypową formą. To historia o poszukiwaniu siebie i uczeniu się, czym jest miłość. Pokazuje, że prawda nie zawsze wyzwala, lecz czasem jest ciężarem kierującym człowieka ku upadkowi. Pozwala także dostrzec, że poezją może być całe nasze życie, jeśli tylko spojrzymy na nie z odpowiedniej perspektywy.

JOLA OLCZAK @luna.czyta

Nie będę ukrywać – nie lubimy się z poezją. Jednak wiersze głównej bohaterki wniknęły w moje serce tak głęboko, że ciągle słyszę ich brzmienie. Szukaliście kiedyś prawdy? Znaleźliście ją? Ja znalazłam jej ziarna właśnie w tej książce.

PAMELA JANIK @mocnosubiektywna

Od dziś określenie „oryginalna historia” nabiera zupełnie innego znaczenia, a kojarzona ze sztywnym przekazem poezja staje się bardziej przystępna niż kiedykolwiek wcześniej. Autorka zabiera czytelnika w podróż ścieżkami emocji młodej bohaterki. Opowieść o samotności, ale i przyjaźni. O miłości i poszukiwaniu własnej tożsamości. Gorąco polecam!

WERONIKA TOMALA

ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com

Projekt Prawda to niezwykle refleksyjna opowieść o dorastaniu, odkrywaniu własnej tożsamości oraz szukaniu swojego miejsca na ziemi. Ta książka wzrusza, niekiedy bawi, przede wszystkim jednak w bezpretensjonalny sposób przypomina, co jest w życiu naprawdę ważne. Pokochacie ten projekt od pierwszego wersu!

ANETA KUNOWSKA lady-in-red.pl @ladyinred.pl

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką formą książki – jest napisana wierszem. Ale wiecie co? Ta historia boli, jest przejmująco realna... To tak, jakby obok ciebie siedziała osoba i ci ją opowiadała. Magia w czystej postaci.

ANNA FICEK @ficek_anna

Projekt Prawda to piękna historia opisana w tak ciekawy sposób, że nie można się od niej oderwać. To podróż, której podejmuje się Cordelia, żeby odnaleźć siebie. To powieść tak urocza, że aż szkoda ją kończyć. To bohaterowie, których warto poznać. To książka, do której się wraca myślami.

PATRYCJA KIEŁCZYKOWSKA @patiopea

Zaczęłam czytać tę książkę wieczorem, a skończyłam dopiero, gdy na dworze było już jasno. Historia Cordelii wciągnęła mnie bez reszty, a dzięki wierszom jeszcze bardziej poznałam uczucia bohaterki i mogłam wedrzeć się w głąb jej duszy. Dawno nie czytałam czegoś, co tak bardzo na mnie wpłynęło i nie pozwoliło mi przejść obok siebie obojętnie. Cały czas myślami wracam do słów Cordelii i jej opowieści.

EMILIA JAŚKO @books_and_caffe

Projekt Prawda to zupełnie inna książka młodzieżowa. Bardzo szybko mną wstrząsnęła, rozdarła serce i sprawiła, że czułam ciężar przytłaczający bohaterkę. Świat Cordelii wywrócił się do góry nogami, a ja chciałam wiedzieć, czy uda się jej pogodzić z trudną prawdą oraz odnaleźć i pokochać prawdziwą siebie.

GOSIA SZUSTKIEWICZ @licencja_na_czytanie

Poetycka, wzruszająca i jedyna w swoim rodzaju książka o odkrywaniu własnej tożsamości. Autorka za pomocą prostych słów dotyka mojej duszy i przemawia wprost do mojego serca. Historia pełna uczuć i ważnych lekcji życiowych, która na zawsze zostanie w mojej pamięci.

SANDRA PRZYWARA @ksiazkowyhuncwot

Projekt Prawda to powieść, która uświadamia nam, że to czyny są ważniejsze niż słowa czy więzy krwi. To historia o poszukiwaniu siebie, która wzrusza i uzmysławia nam, że każdy ma prawo popełniać błędy. Napisana w oryginalny sposób powieść, która trafi w serca młodych czytelników i wywoła w nich tornado emocji. Tego nie można przegapić!

MONIKA WIŚNIEWSKA @cherryladyreads

Historia o poszukiwaniu własnej tożsamości. Zawarta w niesamowicie oryginalnej formie. Przyciąga od pierwszych zdań i nie pozwala przerwać do samego zakończenia. Piękna i poruszająca.

AGNIESZKA BRUCHAL

Niekończące się marzenia – Kobiety o literaturze

Przejmujący obraz poszukiwania cząstki siebie w innym człowieku i próby zrozumienia, co nas definiuje. Ta historia będzie tkwić pod Waszą skórą jak zadra. Sprawi, że zaczniecie zastanawiać się, co ukształtowało Wasz charakter. Nietypowa forma kreacji, dostarczająca refleksji fabuła i mnóstwo skrajnych emocji. Zakochałam się w każdym aspekcie tej książki. Polecam z całego serca!

DAGMARA ŁAGAN @books.cat.tea

Nigdy wcześniej nie czytałam historii więzi rodzinnych przelanych na papier w formie wierszy. Wierszy, które zachwyciły mnie swoją szczerością i dojrzałością, zagrały na emocjach i zagwarantowały szybsze bicie serca. Projekt Prawda to książka nie tylko dla nastolatków, ale również i dla rodziców.

MARIOLA DOBOSZ @kogellmogell

Sięgając po książkę Projekt Prawda, nie sądziłam, że aż tak zawładnie moim sercem. Opowieść o poszukiwaniu prawdy, odkrywaniu swojej tożsamości, przebaczeniu, przyjaźni i rodzinie. Jest to niesamowita, mądra i autentyczna historia, która zaskakuje formą i ładunkiem emocjonalnym. Prawdziwa perełka wśród książek. Gorąco polecam!

KAMILA ŁODYGA @zycie.ksiazkami.pisane

Projekt Prawda to poruszająca historia, która opowiada o poszukiwaniu własnej tożsamości. Autorka zapewnia nam pełną gamę emocji, od której czytelnik nie będzie mógł się oderwać.

KAROLINA GLINIECKA @czekoladowystworek

 

Projekt Prawda to książka inna. Inna, ale wybitna. Wywołująca emocje, wzruszająca. Każde słowo jest jak instrument, wygrywający w nas melodię. Projekt Prawda to książka, której długo nie zapomnę.

OLIWIA TRZYNSKA @unirosbooks

Czy pojedyncza wiadomość potrafi zmienić czyjeś życie? Projekt Prawda szokuje nie tylko formą, ale przede wszystkim cudownym przekazem. Poetyckie marzenie o odnalezieniu siebie i przezwyciężanie przeciwności losu to jedne z wielu perełek, które w niej znajdziecie.

KATARZYNA JAKUBAS @cutelittlereviews

Magiczna powieść o poszukiwaniu i odkrywaniu swojej tożsamości. Zachwyca niecodzienną formą oraz przekazem. Buzuje emocjami, emanuje metaforami. Jestem pozytywnie zaskoczona! Serdecznie polecam.

HANNA SMARZEWSKA @nieoceniampookladkach

Projekt Prawda to zamknięta w wierszach, SMS-ach i e-mailach opowieść o łamiącym serce odkrywaniu prawdy o swoim pochodzeniu. Ta niezwykle lekka lektura, którą Dante Medema oprószyła dozą rozrzewniającej poetyckości, pozwoli nam zanurzyć się w historii o poszukiwaniu swojego miejsca w świecie.

ALEKSANDRA PLICHTA @popbookownik