Jedz jak Budda

Tekst
Jak jeść świadomie i zdrowo
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Odkryj zalety uważnego jedzenia i pielęgnowania żywieniowych nawyków według wskazówek Buddy.

Z całą pewnością jest wiele rzeczy, których nie wiecie na temat Buddy. Przede wszystkim wydaje się wam, że Budda był wiecznie uśmiechniętym grubiutkim facetem. Tymczasem prawdziwy Budda przez całe życie był szczupły. I szukał harmonii w każdej dziedzinie życia – w odżywianiu również.

W kwestiach żywienia pragnął podążać „drogą środka”. Odrzucał zarówno nieograniczone obżarstwo, jak i nieracjonalne głodówki. Pomimo tego, że żył wiele lat przed erą hamburgerów i frytek, instrukcje, jakich udzielił mnichom ponad 2500 lat temu, okazują się aktualne aż do dziś. A w dodatku są banalnie proste!

Najważniejsza z nich brzmi: to, co jesz, nie jest aż tak istotne jak to, kiedy jesz. Nie musisz stosować drakońskich diet, aby czuć się zdrowo i dobrze wyglądać.

Z tej książki dowiesz się:

jakie techniki jedzenia sprzyjają utracie nadmiernych kilogramów;  czy Budda uczęszczał na crossfit i jakie ćwiczenia są najlepsze dla ciebie;  jak odróżnić prawdziwy głód od zwykłych zachcianek i nieposkromionego apetytu;  jak zakończyć trudny i toksyczny związek pomiędzy tobą a twoją lodówką;  jak zaprzyjaźnić się z własnym żołądkiem i osiągnąć wagową nirwanę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 28 lipca 2021
  • ISBN: 978-83-66967-84-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Tara Cottrell "Jedz jak Budda" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę