Selfie smartfonem Boga. Odkryj swoją wartośćTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Smartfon – dziś nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Jest z nami w domu, w szkole, w pracy, na zakupach, na spacerze i na imprezie u przyjaciół. Dzięki niemu w każdej chwili możesz porozmawiać, wysłać wiadomość, cyknąć fotkę. Skoro jest pod ręką, w każdej chwili możesz zrobić sobie selfie – aby znów zobaczyć siebie. Ale czy to, co zobaczysz na wyświetlaczu, będzie prawdą o tobie? Każdy z nas nosi w swoim sercu rany i tajemnice, których smartfon nie uchwyci.

Autor zaprasza cię w podróż ku prawdziwej wolności, daje ci do ręki inny smartfon – taki, który pokaże ci prawdę o tobie. Prawdę, której poszukujesz.

Wielkie podróże zaczynają się często od krótkich spacerów. Najlepiej w głąb siebie. Ta książka pomoże ci tam wyruszyć. Droga nie będzie łatwa. Wiedzie przez gęste lasy zranień, ciemne doliny beznadziei i bagna nieczystości. O niektórych wiedziałeś, innych się nie spodziewałeś. Zmęczy cię to, pobrudzi. Ale pomoże odkryć, kim jesteś naprawdę. I kim jest On. Boisz się? Świetnie, to najlepszy moment. Przeczytaj. A potem ruszaj!

Rafał Patyra, dziennikarz TVP

Damian Krawczykowski – dziennikarz, redaktor tygodnika „Niedziela”, publicysta miesięcznika dla młodzieży „Wzrastanie”. Debiutował Apostołowie w dresach, która zdobyła wyróżnienie FENIKS 2019.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788380653818
  • Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
  • Spis treści
Damian Krawczykowski "Selfie smartfonem Boga. Odkryj swoją wartość" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę