Nieoczywista kuchnia. Jak jeść zdrowo i czuć się świetnie. Kreatywne przepisy dla każdegoTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nieregularne spożywanie posiłków, stosowanie diet ubogich w składniki odżywcze oraz błędy żywieniowe to tylko kilka złych nawyków, które mogą wpływać na Twoje złe samopoczucie.

Pochylając się nad tym poradnikiem, pozwalasz zaprosić się na lekcję Zdrowego Odżywiania wzbogaconą nieoczywistymi przepisami na dania, z których korzystać może każdy potrzebujący urozmaicenia swojej diety zdrowotnej, jak i szukający kulinarnych inspiracji.Damian Kamiński – pasja zmieniła go w artystę


Damian jest młodym, bardzo ambitnym kucharzem, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu restauracjach na terenie Polski i poza granicami kraju, a sukcesy odnosił w wielu prestiżowych konkursach kulinarnych na arenie ogólnokrajowej.

Karierę zawodową budował od najniższych szczebli branży gastronomicznej. Od kilku lat, z sukcesami, zajmuje się prowadzeniem kuchni restauracyjnych oraz kuchni hotelowych, często tworząc je od podstaw.

Niezliczone kursy i szkolenia z zakresu żywienia pomagają mu w zdobywaniu nietuzinkowej wiedzy, którą pragnie się podzielić.

Potrawy od podstaw stworzone przed Damiana doskonale nadają się dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Dzięki temu, że „testuje” on je na najbliższych, mamy gwarancję jakości oraz najwyższej staranności o każdy szczegół, który zachwyci zarówno amatorów, jak i najbardziej wymagających krytyków.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 01 października 2020
Damian Kamiński "Nieoczywista kuchnia. Jak jeść zdrowo i czuć się świetnie. Kreatywne przepisy dla każdego" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę