Jak poprawić jakość swojego życia. 10 kroków do szczęścia

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Istnieją szczęśliwcy, którzy wiodą wspaniałe życie. Przyciągają innych urokiem osobistym, są pogodni, promienni, błyskawicznie zjednują sobie ludzi. Cieszą się popularnością, a ich kariery błyskawicznie się rozwijają. Wydaje się, że jak magnes przyciągają powodzenie i pozytywne relacje - że mają w życiu prawdziwe szczęście. Dzieje się tak w dużej mierze dlatego, że wywierają na innych odpowiednie wrażenie.
Ta książka przekona Cię, że wypracowanie silnej i magnetycznej osobowości jest możliwe. Znajdziesz tu 10 kroków, dzięki którym nauczysz się z łatwością zjednywać sobie ludzi i wzmocnisz siłę charakteru, aby wreszcie poczuć swoją sprawczą moc. Dowiesz się, jakie techniki pomogą Ci wkrótce stać się ciepłą, kontaktową i otwartą osobą - na szczęście te cechy nie muszą być wrodzone: można je w sobie wyćwiczyć! Sięgnij po tę inspirującą książkę, by wkroczyć na ścieżkę, która zaprowadziła do sukcesu, szczęścia i bogactwa miliony ludzi studiujących nauki Dale'a Carnegiego.
Postaw pierwsze kroki na drodze do szczęśliwszego życia: pokochaj siebie i traktuj innych dobrze

 wyznaczaj realne cele i pokonaj zmartwienia

 naucz się słuchać i mów z przekonaniem

 utrzymuj dobre relacje i bądź prawdziwym liderem

 pomagaj innym w odnoszeniu sukcesu i żyj w harmonii!Wyjdź z inicjatywą, a nikt Ci się nie oprze!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 lutego 2020
  • ISBN: 978-83-283-5830-0
  • Lektor: Marcin Popczyński
  • Wydawca: Sensus
Dale Carnegie "Jak poprawić jakość swojego życia. 10 kroków do szczęścia" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę