Jak tworzyć doskonałe relacje. Zdobądź zaufanie i wpływaj na ludzi

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Dowiedz się, jak w pełni rozwinąć swoją charyzmę i budować inspirujące relacje z innymi ludźmi! Wyniki przemyśleń Dale'a Carnegiego i jego następców

 Głęboka i dająca szczęście nauka kształtowania swojej osobowości

 Refleksje i trafne spostrzeżenia autorstwa Dale'a Carnegiego

 Inspiracja do codziennego praktykowania serdeczności i otwartości

Dale Carnegie pozostawił po sobie kilka ważnych książek i programów, dzięki którym miliony ludzi zmieniło swoje życie na lepsze. Zyskali pewność siebie, zaczęli kształtować w sobie przyjazny charakter i nauczyli się wywierać pożądany wpływ na innych. Od jakości relacji między ludźmi zależy niemal wszystko, co wpływa na życie zarówno szeregowych pracowników, jak i właścicieli firm czy nawet liderów politycznych. Tę książkę opracowano na podstawie materiałów wykorzystywanych podczas kursów prowadzonych przez Dale'a Carnegiego i jego następców, publikacja została wzbogaca o przykłady i informacje przystające do realiów dzisiejszego świata.
Przeczytaj, co zrobić i jakie cechy w sobie wykształcić, aby stać się charyzmatyczną osobą wywierającą niemal magiczny wpływ na innych. Dowiedz się, co zrobić, byś jako osoba pogodna, szanowana i atrakcyjna zawsze napotykał szeroko otwarte drzwi i wszędzie był mile widziany. Już wkrótce Twoja obecność będzie kojąco wpływać na otoczenie. Będziesz przekonywał innych do swoich racji, nie używając przy tym zbyt wielu słów. Kariera, reputacja czy Twój osobisty sukces zależą w głównej mierze od tego, jakie wrażenie zrobisz na innych ludziach. Dlatego to tak istotne, by rozwinąć charyzmatyczną i silną osobowość!


Zdobądź zaufanie, zyskaj szacunek, stań się naturalnym przywódcą! Jak zawierać nowe znajomości i utrzymywać już istniejące?

 Jak oceniać i zrozumieć charakter innych ludzi?

 Jak reagować na trudne zachowania?

 Jak odmawiać, nie będąc przy tym nieuprzejmym czy niemiłym?

 Jak rozpoznawać swoje emocje i panować nad nimi?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 stycznia 2020
  • ISBN: 978-83-283-6543-8
  • Lektor: Marcin Popczyński
  • Wydawca: Sensus
Dale Carnegie "Jak tworzyć doskonałe relacje. Zdobądź zaufanie i wpływaj na ludzi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę