Dracul

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Dracul
Audiobook
Czyta Alana Kerr Collins, Allan Corduner, Pete Bradbury, Raphael Corkhill, Saskia Maarleveld, Vikas Adam
Szczegóły
Opis książki

Dla tych, którzy wiedzą, że potwory istnieją naprawdę

Rok 1868. Bram Stoker przygotowuje się do starcia z nieludzką bestią. Uzbrojony w lustra, krzyże, wodę święconą i broń, czeka na atak. To będzie najdłuższa noc w jego życiu.

Zdeterminowany, by opowiedzieć światu o swoich przeżyciach, młody Bram spisuje wydarzenia, które doprowadziły go do tego miejsca. Osamotniony snuje niesamowitą narrację sięgającą jego dziecięcej choroby, tajemniczej cioci Ellen i rzeczy, których przez lata nie potrafił wyjaśnić. Niewiarygodne historie, które kiedyś włożyłby między bajki, okazały się prawdą.

Dracul to porywający od pierwszych stron powrót do korzeni gotyckiego horroru. Dacre Stoker, potomek twórcy Draculi, oraz J.D. Barker, autor bestsellerowej Czwartej małpy, ożywiają jeden z popkulturowych fenomenów, tworząc nową, przejmującą opowieść.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 04 września 2020
  • Rozmiar: 530 str. 76 ilustracji
  • ISBN: 9788381432016
  • Tłumacz: Szymon Żuchowski
  • Wydawca: Czarna Owca
  • Spis treści
Dacre Stoker "Dracul" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Dracul
Niedostępna w sklepie
Czyta Alana Kerr Collins, Allan Corduner, Pete Bradbury, Raphael Corkhill, Saskia Maarleveld, Vikas Adam
Wiera Panek
29 października 2020

Lubię klimaty wampirów i wszystkiego co się z nimi łączy. Dlatego też tak przypadła mi do gustu książka «Drakul». Upiorna i mroczna atmosfera oraz intrygująca fabuła sprawiły, że ciężko było przestać czytać. «Dracul» opowiada o życiu hrabi Brama Stokera – o jego dzieciństwie, młodości i dorosłości. Niezwykłe, imponujące kreacje bohaterów oraz budujące napięcie retrospekcje. Gorąco polecam tę książkę, zwłaszcza miłośnikom krwiopijców.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę