Skandal w klubie dżentelmenów

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Georgiana, by uniknąć ślubu z nielubianym arystokratą, postanawia zdobyć dowody jego rozwiązłości. Bierze udział w aukcji, podczas której panowie kupują kochanki. Niestety licytację wygrywa nie ten, na którego zastawiła pułapkę, a właściciel klubu dżentelmenów, Frederick Rutley. W obawie przed skandalem Georgiana i Frederick biorą szybki ślub. Frederick oczekuje cichej i posłusznej żony, natomiast Georgiana zamierza cieszyć się swobodą, bo zamężnej kobiecie wolno więcej.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 25 października 2019
Christine Merrill "Skandal w klubie dżentelmenów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«The Society of Wicked Gentlemen»
An Innocent Maid For The Duke
A Pregnant Courtesan For The Rake
A Secret Consequence For The Viscount
-5%
Luiza Jarzombek
20 sierpnia 2020

W poszukiwaniu lekkiej pozycji na odstresowanie trafiłam na «Skandal w klubie dżentelmenów». Christine Merrill zabrała mnie w ciekawą opowieść do świata arystokracji, gdzie wielkie pieniądze dyktują inne życie niż nasze, śmiertelników. Główną bohaterką opowieści jest piękna Georgina, która zrobi wszystko aby uniknąć przeznaczonego jej ślubu z pewnym arystokratą. Kobieta nie cierpi go, postanawia więc dowieść, że mężczyzna prowadzi tryb życia niegodny szlachetnego urodzenia i tym samym poślubienia arystokratki. Jednakże plany Georginy pokrzyżują się i wkrótce zazna życia żony u boku Fredericka Challengera. Prosta, lekka narracja i ciekawa historia, dokładnie to czego oczekiwałam. Nie zabrakło też kilku zwrotów akcji i humoru. Polecam gorąco, idealna książka na relaks.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę