Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych
Tekst
Jak lepiej myśleć
E-book
32,90  24,02 
Szczegóły
Opis książki

Znawczyni ludzkiej natury – Christel Petitcollin – powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć! Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca. Zdajesz też sobie sprawę, że nadwydajność mentalna jest twoim atutem, a fantastyczny umysł – narzędziem do samodoskonalenia. Tylko jak optymalnie wykorzystać to, co siedzi w twojej głowie? Nikt nie wie lepiej od ciebie, jak potężne jest to wyzwanie! Książka Jak lepiej myśleć, będąca rozwinięciem i uzupełnieniem pierwszej części poradnika, pozwala wreszcie rozwiać dręczące cię wątpliwości. Autorka napisała ją w reakcji na liczne prośby czytelników, którzy domagali się dodatkowych wyjaśnień i odpowiedzi na konkretne pytania. Dzięki temu czytelnik ma wrażenie, że bierze udział w prywatnej rozmowie z terapeutką. Jak lepiej myśleć to zbiór przydatnych wskazówek dla osób nadwydajnych mentalnie i analizujących bez końca dotyczących codziennego życia w społeczeństwie. Jeśli potrzebujesz porady, jak odnaleźć spokój na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z najbliższymi oraz w miłości, koniecznie sięgnij po tę książkę! Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiesz siebie i innych, rozwiniesz i pokochasz swoją niezwykłą osobowość, a także nauczysz się organizować otoczenie tak, aby czuć się w nim jak najbezpieczniej. W książce Jak mniej myśleć autorka pomaga czytelnikowi znaleźć jego miejsce w świecie, a w Jak lepiej myśleć wskazuje, jak odnaleźć w tym świecie szczęście i spełnienie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 5 godz. 53 min 18 sek.
  • ISBN: 9788366380370
  • Tłumacz: Krystyna Arustowicz
  • Wydawca: Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)
  • Spis treści
Christel Petitcollin "Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Jak lepiej myśleć
E-book
32,90  24,02 
Idzi Przygocki
27 sierpnia 2020

Nadwydajność mentalna to coś z czym walczę od dawna. Tak wiele pytań bez odpowiedzi kłębi się w mojej głowie, czasami jest to aż nie do zniesienia. Lektura Christel Petitcollin pozwoliła mi lepiej zrozumieć samego siebie i zaakceptować ten rodzaj intelektu. Już w pierwszej części znalazłem sporo wskazówek i cennej wiedzy na ten temat, jej kontynuacja stanowi jednak doskonałe uzupełnienie i jeszcze większą dawkę wiedzy w tym temacie. Wciągnęła mnie tez na tyle, że pochłonąłem całość w niecałe dwa dni. Autorka wykazała wnikliwą znajomość tematu, nawet na tylko, że czytając opisy diagnozowania osób nadwydajnych mentalnie miałam wrażenie, że zajrzała do mojej głowy! Serdecznie polecam tę lekturę wszystkim tym, którzy myślą troszeczkę za dużo.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę