3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Opowieść Wigilijna

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Opowieść Wigilijna
Opowieść wigilijna
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 22,98  18,38 
Opowieść Wigilijna
Audio
Opowieść wigilijna
Audiobook
Czyta Michał Klawiter
9,99 
Szczegóły
Opis książki

Co by było, gdybyś mógł jeszcze raz przeżyć minione święta Bożego Narodzenia? Albo pod osłoną nocy mógłbyś zobaczyć, jak świętują inni ludzie? Chciałbyś wiedzieć, jak będziesz spędzać Wigilię w przyszłości?


Oglądałbyś to z radością czy ze strachem?


Pewnej wigilijnej nocy Ebenezer Scrooge zostaje nawiedzony przez trzy duchy, które pokazują mu przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. To, co widzi, całkowicie odmienia jego życie…


Seria Literatura Klasyczna to zbiór najpiękniejszych dzieł światowej literatury dla dzieci i młodzieży. Piękne, nowoczesne wydanie sprawia, że czytelnicy w każdym wieku z przyjemnością sięgną po lekturę, a wspaniałe ilustracje umilą czytanie i pomogą wyobraźni przenieść się do świata fascynujących historii.


Tytuły zawierają się w kanonie lektur szkoły podstawowej i gimnazjum.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 15 marca 2019
Charles Dickens "Opowieść Wigilijna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Opowieść wigilijna
Audiobook
Czyta Michał Klawiter
9,99 
Monika Janowiak
11 maja 2020

Ponadczasowy klasyk Charlesa Dickensa. Któż nie zna skąpca Scrooge’a, który w noc wigilijną zrozumiał swoje błędy? «Opowieść wigilijną» przeczytałam wielokrotnie, najpierw sama w szkole jako lekturę, a w późniejszym czasie z moimi dziećmi. Historia ta jest uniwersalna, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ta książka, jak żadna inna, przypomina co jest najważniejsze w okresie świątecznym i odpowiednio nastraja na ten wspaniały czas. Opowiadanie jest króciutkie, można po nie sięgnąć w wolnej chwili i skończyć po niedługim czasie. Jasny, dający do myślenia przekaz i piękna, wzruszająca fabuła. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę