Narzeczona na trzy miesiące

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Na aukcji w Londynie Giannis Gekas poznaje Avę Sheridan. Ava wyraźnie zabiega o rozmowę z nim, a ponieważ jest piękna, Giannis chętnie zaprasza ją do swojego pokoju. Spędzają razem noc, jednak rano Ava wyznaje, że spotkała się z nim tylko po to, by go prosić o wycofanie oskarżenia wobec jej brata. Giannis wykorzystuje sytuację i przedstawia swój warunek: zrobi to, jeśli Ava przez trzy miesiące będzie udawała jego narzeczoną…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 08 lutego 2020
Chantelle Shaw "Narzeczona na trzy miesiące" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Secret Heirs of Billionaires»
Unwrapping The Innocent\'s Secret
Proof Of Their One-Night Passion
The Italian\'s Unexpected Baby
-5%
Kalina Kucharska
15 czerwca 2020

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że do romansów podchodzę jak do jeża. Nie jest to mój ulubiony gatunek, raczej staram się go dawkować na okazje w stylu poczekalni u lekarza czy kilka godzin drogi pociągiem. Ostatnimi czasy jednak trafiłam na lekturę bardzo mocną. Zdołowała mnie na tyle, że postanowiłam poszukać czegoś naprawdę lekkiego, aby uwierzyć, że w tym świecie są jeszcze jakieś uczucia. Takim sposobem sięgnęłam po «Narzeczoną na trzy miesiące». Ku mojemu zaskoczeniu, fabuła nie była aż tak sztampowa jak oczekiwałam, a bohaterowie również byli dużo bardziej charyzmatyczni. Oczywiście, nie jest to literatura górnych lotów, nie tego też oczekiwałam. Parę słów mogłabym również powiedzieć o edycji – książka ma sporo literówek. Nie mniej jednak, muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyła i dostarczyła przyjemnej rozrywki, dlatego osobom poszukującym czegoś lekkiego do czytania – polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę